Kuhar: Ni lepšega, kot sezono skleniti z zmago!

Še preden se bo Ožbej Kuhar znova preselil v maldo reprezentanco Slovenije, je bil član udarne postave ob gostovanju NK Triglav v Kopru, kjer v..

Junaška zmaga, z Domžalami za prvaka!

Počasi, a zanesljivo se končujejo tudi mladinska državna prvenstva. Selekcija NK Triglav U15 je prepričljivo ugnala NK Lesce, kadeti so izgubili..

U9 osvojila 2. mesto na Kraljevem memorialu

Ekipa U9 Beli se je udeležila turnirja Kraljev memorial v Mengešu. Že na začetku je bilo jasno, da bo to težak turnir, saj smo bili v skupini..

Festival golov in remi v Kopru

Novopečeni prvoligaš iz Kranja je v predzadnjem kolu aktualne sezone druge slovenske nogometne lige gostoval pri Ankaranu. Tekma na koprskem..

NOVICE

Intervju: Nejc Križaj

Kakšen je vaš pogled na osvojitev naslova, kakšni so vaši občutki ob povratku v prvo ligo? To..

REVIJA NOGOMETA MLADIH 2017

V soboto 13.5. je na umetni travi v ŠC Kranj potekala REVIJA NOGOMETA MLADIH 2017. Na reviji so se..

Ekipa U15 na druženju izven zelenic

Selekcija NK Triglav Kranj U15 je v letošnji sezoni ena od tistih, ki so zelo prijetno presenetile...

Bukara: To je zgodovinski uspeh!

Vsi, od prvega do zadnjega, ki so povezani s kranjskim klubom, so v teh dneh prežeti z veseljem in..

Nogometna šola

NK TRIGLAV KRANJ
U12