ZT-Sprosti-cas-728x90

Udovič: Tekma, ki veliko prinaša!

V soboto ob 14:00 se bosta v Kranju pomerila NK Triglav Kranj in NK Ankaran. To bo tekma 10. kola Prve lige Telekom Slovenije in prva tekma druge..

"Moramo verjeti v preboj v polfinale pokala!"

Danes opoldne so bili na sedežu Nogometne zveze Slovenije izžrebani pari četrtfinala aktualne izvedbe Pokala Slovenije. NK Triglav Kranj se bo za..

V soboto dvoboj Triglava in Ankarana

Zakjljučila se je prva četrtina aktualne sezone Prve lige Telekom Slovenije, s tem so vse ekipe, ki v aktualni sezoni igrajo v tem tekmovanju, že..

VIDEO: Orli izgubili proti Knapom

Prva liga Telekom Slovenije, 9. kolo, KranjNK Triglav Kranj - NK Rudar Velenje 1:2 (0:1)Pušnik 79; Črnčič 35., Tučič 73. NK Triglav Kranj:..

NOVICE

V soboto v Kranju gostujejo Knapi

Za nogometaši članske ekipe NK Triglav so tri zaporedna gostovanja, dva v Prvi ligi Telekom..

Robnik: Cilj za naslednji tekmi je jasen!

Za člansko ekipo NK Triglav Kranj je mini serija gostovanj, v sklopu katerih so dvakrat gostovali v..

Odlični mladinci ugnali Domžale

Ob koncu tedna so bile dejavne tudi selekcije NK Triglav Kranj, ki tekmujejo v najboljših..

"Absolutno previsok poraz v Domžalah"