U9 ekipa osvojila turnir Rosenthal Cup v Avstriji

V petek 23. junija 2017 je bil zadnji šolski dan, za ekipo U9 pa pomemben dan tudi s stališča nogometne šole. Udeležili smo se zadnjega turnirja..

Ekipa U10 osvojila 3. mesto na turnirju Rosenthal..

V soboto 24.06.2017 je ekipa odigrala še zadnji turnir v sezoni 2016/17.   V mestu Kottsmanndorf smo se udeležili turnirja Rosenthal Cup...

Žlogar: Rezultat je pomemben, saj daje spodbudo

Za nami je tretja pripravljalna tekma članske ekipe NK Triglav Kranj, a ob enem prva pred domačimi navijači. Tisočak se jih je zbrano na tribunah..

Alen Krcič podpisal novo pogodbo

Alen Krcič je naslednji v vrsti nogometašev, ki so odlično zadnjo sezono kronali s podpisom nove pogodbe. 28-letni Kranjčan je bil steber igre..

NOVICE

Najprej na Obalo, nato gostuje Maribor

V četrtkovem popoldnevu so na Brdu pri Kranju zaplesale kroglice, v katerih so bila imena klubov..

Mešana ekipa izgubila proti Astri

Pripravljalna tekma, RoglaNK Triglav Kranj - FC Astra Giurgiu (Rom) 0:3 (0:1) Postava: Barukčič,..

Luka Majcen podpisal novo pogodbo

Luka Majcen je v preteklosti že tresel tekmečeve mreže v dresu Triglava, pozimi pa se je znova..

VIDEO: Triglav in Rijeka drugič v 2017

V soboto pozno popoldne nas čaka nov nogometni spektakel, kakršnih smo v gorenjski prestolnici v..

Nogometna šola

U13

Fotogalerija iz Umaga

Nekaj slik iz priprav v Umagu, kjer so se konec meseca februarja mudile ekipe..
GNŠ

Orliči prvič na tekmi

Na turnirju v Škofji Loki, dne 14. 2. 2015, so se nadobudni Orliči..
U13

Mladi Triglavani v Umagu

Zimske počitnice so mladi Triglavani izkoristili za priprave v Istri. Za..
1... 50515253
Zavarovalnica Triglav, d.d.