ZT-Sprosti-cas-728x90

Orli izgubili v Stožicah

13. kolo Prve lige Telekom Slovenije, LjubljanaNK Olimpija Ljubljana - NK Triglav Kranj 3:0 (0:0)Savić 54., Alves 57., Bajrič 82. NK Triglav Kranj:..

Stožiški junak: Tekma, ki bo za vselej v..

Sezona 2010/2011. Napeto, kot že dolgo ne! Sploh, ko je govora o obstanku med prvoligaši. O njem odloča zadnje kolo, vmešan pa je tudi..

Petkov nogometni večer v Stožicah

Zadnje obdobje je sila pestro in razgibano, ko govorimo o dejavnostih članske ekipe NK Triglav Kranj. Ob koncu minulega tedna so bordo-beli..

Žurga: Imamo realne možnosti za polfinale!

Trener članske ekipe NK Triglav Kranj Siniša Brkič je na četrtfinalni tekmi proti Gorici v ogenj poslal precej premešano zasedbo, ki je bila v..

NOVICE

VIDEO: Z minimalnim porazom na povratno tekmo

Pokal Slovenije, 1. četrtfinalna tekmaKranj, 400 gledalcevNK Triglav Kranj - ND Gorica 0:1..

VIDEO: Poplatnik: Garamo eden za drugega!

V 12. kolu Prve lige Telekom Slovenije je NK Triglav Kranj na domačem terenu s 3:1 ugnal..

Akcijske ugodnosti za Krško in Gorico

Klubski nogomet v Sloveniji prihaja v ključno fazo jesenskega dela sezone. Zanimivo bo na obeh..

Brkič: Izpolnjeni vsi predpogoji za zmago!

Ob koncu tedna se nadaljuje Prva liga Telekom Slovenije, v 12. kolu se bosta pomerila tudi NK..

Nogometna šola

1... 28