ZT-Sprosti-cas-728x90

VIDEO: Orli poraženi proti Gorici

Prva liga Telekom Slovenije, 6. koloŠC Kranj, gledalcev: 850NK Triglav Kranj - ND Gorica 1:3 (1:0)Poplatnik 26./11m; Kapić 57., Edafe 84., Gulič..

Pokal prinaša gostovanje v Kopru

Na sedežu Nogometne zveze Slovenije je bil opravljen žreb parov drugega kola nove sezone Pokala Slovenije. NK Triglav Kranj bo gostoval, v Kopru se..

Mladinske selekcije pogumno v novo sezono!

Po tem, ko se je nova tekmovalna sezona pred časom začela za člansko ekipo, so se ob koncu minulega tedna v prvenstvene boje podali tudi..

Proti Goričanom po prvo zmago!

Po gostovanju v Celju, bo NK Triglav Kranj ob koncu tedna znova igral pred domačim občinstvom. V soboto bo v sklopu šestega kola Prve lige Telekom..

NOVICE

Kukoljac: Fantastično okolje, klub in ekipa!

Branilec Stefan Kukoljac je prva poletna okrepitev članske ekipe NK Triglav Kranj. Gre za..

Ugodno do šolskih potrebščin!

Bliža se novo šolsko leto, v uradni trgovini NK Triglav Kranj Orlovo gnezdo pa lahko vsi..

Triglav s tretjim najboljšim domačim obiskom!

NK Triglav Kranj se lahko pohvali, da ima v tem trenutku tretji najboljši obisk na domačem..

Stefan Kukoljac je okrepil NK Triglav Kranj

Vodstvo NK Triglav Kranj je uradno potrdilo prvo poletno okrepitev članske ekipe. To je 21-letni..

Nogometna šola