Vrednote

1. Profesionalnost
2.

Odličnost

V igri, na poslovnem, ekonomskem in organizacijskem področju strmimo k odločnosti procesov.

3.

Integriteta

Izkazujemo jo tako, da spoštujemo dogovore in sprejemamo odgovornost za naša dejanja. Morebitne nesporazume rešujemo z iskrenimi nameni in spoštovanjem udeležencev.

4.

Fair play

Dosledno upoštevamo predpise NZS. Naše igralce učimo, da je v športu ključna poštenost.

5.

Tekmovalnost

Od naših nogometašev pričakujemo, da na igrišču pokažejo svoje najboljše sposobnosti in se po svojih najboljših močeh trudijo uresničiti vizijo kluba, s čimer pripomorejo tudi k lastnemu kariernemu razvoju.

6.

Ravnotežje

Naše igralce učimo, da je prijateljstvo, skupnost in nenehno učenje, bistvo klubskega in osebnega uspeha.

7.

Vključenost

Verjamemo, da se v našem klubu vedno najde mesto za otroka, ki si želi igrati nogomet. Prizadevamo si omogočiti kar največ priložnosti za igro nogometa.

8.

Dobrodelnost

Zavedamo se svoje povezovalne vloge in se tako, z materialno pomočjo, delom in z donacijami aktivno vključujemo v lokalne skupnosti na območju Gorenjske.

9.

Transparentnost

NK Triglav Kranj je zavezan k pošteni komunikaciji poslovnih zadev.

10.

Družine

Trudimo se približati igro nogometa, kar se da največjemu krogu družin. Gradimo dolgoročne odnose z družinami.

Vrednote

Zavarovalnica Triglav, d.d.