Novice NK Triglav

U9 ekipa osvojila turnir Rosenthal Cup v Avstriji

V petek 23. junija 2017 je bil zadnji šolski dan, za ekipo U9 pa pomemben dan tudi s stališča nogometne šole. Udeležili smo se zadnjega turnirja..

Ekipa U10 osvojila 3. mesto na turnirju Rosenthal..

V soboto 24.06.2017 je ekipa odigrala še zadnji turnir v sezoni 2016/17.   V mestu Kottsmanndorf smo se udeležili turnirja Rosenthal Cup...

Žlogar: Rezultat je pomemben, saj daje spodbudo

Za nami je tretja pripravljalna tekma članske ekipe NK Triglav Kranj, a ob enem prva pred domačimi navijači. Tisočak se jih je zbrano na tribunah..

Alen Krcič podpisal novo pogodbo

Alen Krcič je naslednji v vrsti nogometašev, ki so odlično zadnjo sezono kronali s podpisom nove pogodbe. 28-letni Kranjčan je bil steber igre..

Najprej na Obalo, nato gostuje Maribor

V četrtkovem popoldnevu so na Brdu pri Kranju zaplesale kroglice, v katerih so bila imena klubov prve slovenske nogometne lige, in določile pare v..

Mešana ekipa izgubila proti Astri

Pripravljalna tekma, RoglaNK Triglav Kranj - FC Astra Giurgiu (Rom) 0:3 (0:1) Postava: Barukčič, Smajič, Zupan, Bojič, Poljanec, Šalja, Božič,..

123... 117

Novice selekcij

turnir Jana Oblaka 2017

USPEŠNI NASTOPI V LIGI MNZG U13

Ekipa Triglav Podgorje je do konca pomladanskega dela sezone odigrala še tekme..
NK TRIGLAV KRANJ

IGRAMO DOBRO

V prvih majskih tednih je ekipa NK Triglav Podgorje U12 odigrala nekaj ligaških..
NK Triglav Podgorje U12: NK Triglav Domplan Bordo U13 25042017

PO OSVOJENEM ZMAJEVEM GNEZDU

Za selekcijo U12 letnika 2005 je zelo uspešno zimsko obdobje: NK Triglav..
U10

Ekipa U10 sodelovala na enem največjih..

Ekipa U10 se je v soboto 25.03.2017 udeležila enega največjih turnirjev U10 v..
U15

Uspešni na težkem gostovanju

Po zmagi na domačem terenu je tokrat ekipa Triglav U15 gostovala v Gorici. Na..
U13

TURNIR UMAG 17

Ekipa U13 je danes prispela v Umag , kjer bo igrala na močnem nogometnem..
123... 28
Zavarovalnica Triglav, d.d.