Nogometni klub Triglav Kranj bo vodil Aleksander Vrtač

Skupščina kluba je danes imenovala novo poslovodstvo kluba. Uspešni gorenjski podjetnik Aleksander Vrtač bo prevzel vodenje najštevilčnejšega kluba na Gorenjskem.

Podpredsednik kluba bo tudi v novem mandatnem obdobju Sandi Dornik. Za nemoteno delovanje in razvoj kluba pa bodo v upravnem odboru skrbeli še Tomaž Mežek, Franjo Radiković, Jurij Jaš, Vedran Čebraja in Darko Prislan. Vsi so uspešni podjetniki in poznajo delovanje kluba, predvsem pa se bodo vsi prizadevali, da Kranj ponovno postane pomembna točka na nogometnem zemljevidu Slovenije.

Nadzorni odbor bodo sestavljali Mitja Kaštivnik, Miha Jurančič Cvek ter Klavdij Pervanje. Medtem ko člani disciplinske komisije ostajajo Miloš Avdić, Marijan Tkalec, Janko Marušić.