Vaša košarica je prazna.

1. IN 3.MESTO NA TURNIRJU V AVSTRIJI

ODLIČEN ZAČETEK LETA

Bojan

V soboto 6.1.2018 je ekipa sodelovala na mednarodnem turnirju v Avstriji. NK Triglav Kranj je na turnir prijavil dve ekipi.Obe ekipi sta imeli v skupinskem delu 100% izkupiček brez prejetega gola in se uvrstili naprej. Drugi del turnirja je potekal tako, da se je tekmovanje razdelilo v dve skupini po tri ekipe. Ekipa NK Triglav Kranj A je v drugem delu turnirja nastopala v prvi skupini, kjer je doživela eno zmago, en poraz in osvojila 2 mesto v skupini, kar je pomenilo, da se bo ekipa borila za 3. mesto na turnirju. Ekipa NK Triglav Kranj B pa je v drugem delu turnirja v drugi skupini dosegla dve zmagi in osvojila prvo mesto ter se uvrstila v finale.

Nato smo spremljali tekmo za tretje mesto, kjer je ekipa nk Triglav Kranj A zmagala in osvojila končno 3.mesto.

V finalu je nastopala eipa NK Triglav Kranj B. Vedeli smo, da bo sojenje pristransko, na kar smo opozarjali fante. Zgodilo se je ravno to. Ko smo zadeli, je zaradi pretiranega veselja sodnik izključil našega igralca, zato smo morali odigrati dve minuti z igralcem manj. Nato je sledila še ena sporna sodniška odločitev, ko je sodnik dosodil najstrožjo kazen za nasprotno ekipo zaradi prekrška izven kazenskega prostora. Tako so nasprotniki zadeli za izenačenje. Redni del finala se je končal z 1:1. Sledili so kazenski streli v katerem smo bili boljši in osvojili turnir v Avstriji. Dodati pa velja, da je igralec nk Triglav Kranj B, Aleksij Varagič, z doseženimi 7 goli, osvojil nogometno žogo za najboljšega strelca turnirja.