Danes že prva preizkušnja v Umagu

Začenja se teden skupnih priprav v Istri

Članska ekipa Triglava je uspešno pripotovala v hrvaško Istro, kjer se bo na zimskih pripravah mudila vse do nedelje. V tem času bo odigrala tri pripravljalne tekme, prva pa bo na sporedu že danes. Četa Siniše Brkiča se bo v Umagu pomerila s slovenskim nižjeligašem Kolpo.

Umag je za ekip Triglava vse prej kot neznanka, nenazadnje so se tam na zimskih pripravah že nekajkrat mudili. Pogoji za delo in trening so odlični, pa tudi namestitev je na visokem nivoju.

V tednih pred tem so se v hrvaški istri mudili tudi nogometaši mlajših selekcij bordo-belih, zdaj pa so na vrsto prišli še člani, ki bodo z drugoligaškim tekmovanjem nadaljevali sredi meseca marca. Odhod nazaj v Slovenijo je predviden za nedeljo dopoldan.

Nogometna šola

U12

ODLIČNO Z BILJAMI

Preteklo soboto je na umetni travi v ŠC Kranj potekala prijateljska tekma v..