Triglav Cup Kranj Moje karte Mi navijamo za Triglav

Sklic skupščine prestavljen, poslovanje..

UO NK Triglav je sklenil zaradi prekinitve športnih aktivnosti kot posledice epidemije COVID-19 podaljšati rok za volilno skupščino za 90 dni;..

Božični intervju: Žan Rogelj

Žan Rogelj je šolski primer nogometaša, ki ga želi vzgojiti sleherna nogometna šola v Sloveniji, v Evropi ali na svetu. Kranjčan se je učil v..

TRIGLAV PREKINIL POGODBO Z DAMJANOM GAJSERJEM

Damjanu Gajserju lahko pripišemo izjemno visoke strokovne standarde, ki jih je uvedel v svoje delo. Zato se mu zahvaljujemo za njegov trud in..

2. SNL se bo nadaljevala leta 2021

Vseh 16 klubov 2. SNL je prisostvovalo koordinaciji z deležniki, ki so vključeni v delovanje v sezoni 2020/2021. S strani NZS so bili prisotni..

NOVICE

Koronavirus posega v razpored tekmovanja

Širjenje zaznanih okužb s COVID-19 je poseglo tudi v koledar tekem članske zasedbe NK Triglav..

Klubi 2.SNL z enotnim stališčem o nadaljevanju prvenstva

V  klubih  2. slovenske  nogometne  lige  z zaskrbljenostjo spremljamo  vedno  večji ..

Triglav poražen pri Dravi, sledi Celje

Kranjski Triglav je v 12. kolu 2. SNL gostoval v Zavrču, kjer v tem obdobju svoje domače tekme..

Livančić: Lahko spišemo zelo uspešno zgodbo!

Tony Livančić je ena od okrepitev Triglava v zadnjem prestopnem roku. 25-letnik, sicer rojen v..

Nogometna šola

Rožle

Program Rožle - Obvestilo