Mi navijamo za Triglav

Članska ekipa

Mertelj: Naj stadion poka od pozitivne energije!

Zakorakali smo v finalni teden priprav na nadaljevanje prvoligaške sezone. Članska ekipa NK Triglav Kranj se na domačem dvorišču pripravlja na..

Mlakar: Zmaga za samozavest

Člansko moštvo NK Triglav Kranj je na zadnji pripravljalni tekmi v Umagu z 2:1 ugnalo drugo ekipo NK Osijek, ki nastopa v drugi hrvaški ligi. Prvi..

Kryeziu: Triglav je moj klub, tako bo za vedno!

Egzon Kryeziu je eden najvrednejših dijamanotv, ki jih je sproducirala nogometna šola NK Triglav Kranj, pa teh niti približno ni bilo malo. Šele..

Kryeziu prestopil v elitno poljsko ligo

NK Triglav Kranj uradno sporoča, da je vezist Egzon Kryeziu iz tabora slovenskega prvoligaša prestopil v najmočnejšo ligo na Poljskem. Mladi..

Šmit: Ekipa dela na maksimalnih obratih