Triglav Cup Kranj Doživetje Prva Liga Moje karte Mi navijamo za Triglav

Članska ekipa

Pomembno: Nižja članarina za marec

Zaradi ukrepov ob izbruhu koronavirusa smo v NK Triglav Kranj prišli do zaključka, da našim članom znižamo plačilo članarine za mesec..

Brez tekmovanj do konca meseca

Nogometna zveza Slovenije je uradno potrdila, da do konca meseca marca ne bo tekem. Spodaj prilagamo sporočilo za javnost, ki ga je sestavila krovna..

Do nadaljnjega tekme brez gledalcev

Svet za nacionalno varnost je na ponedeljkovi seji sprejel ukrepe za preprečevanje širjenja okužb s koronavirusom. Odredba o prepovedi zbiranja na..

Šmit: Največja težava je bila strah

Nogometaši članske ekipe NK Triglav Kranj so izjemno začeli drugi del sezone, po dveh zmagah in remiju, pa sta na zadnjih dveh srečanjih sledila..

VIDEO: Prvi domači poraz drugega dela

Prva liga Telekom Slovenije, 25. kolo NK Triglav Kranj – NK Celje 0:5 (0:2)   NK Triglav Kranj: Arko, Gliha, Kocjančič (od 51. Šalja), Kumer..

Majcen: Ponosen sem na ekipo!

V četrtek ob 15:00 bodo nogometaši članske ekipe NK Triglav Kranj znova na delu. Nov izziv prinaša gostovanje v Sežani, kjer na stadionu Rajko..

123... 72

Igralci

vratar