Članska ekipa

Po premoru v Fazanerijo

Oktobrski reprezentančni premor je tik pred zaključkom, ob koncu tedna se nadaljujejo boji v slovenskem prvoligaškem prvenstvu.  V 14. kolu se bo..

Šmit: Krasiti nas mora agresivnost

Reprezentančni premor se počasi bliža zaključku, zato vse bolj diši po nadaljevanju klubske nogometne sezone. Čas od zadnjega prvenstvenega..

Ahmetaj s prvo profesionalno pogodbo

NK Triglav Kranj je poklicno pogodbo ponudil v podpis še enemu v vrsti nadvse obetavnih produktov domače akademije. Napadalec Albin Ahmetaj si jo je..

Razvoj nogometa na Gorenjskem

Pred časom je vodilni klub v gorenjski regiji začel s projektom za napredovanje sodelovanja med klubi in nogometa na Gorenjskem.   Pobudnika,..

Petric: Premor izkoristiti za še boljšo pripravo

Ob koncu minulega tedna so slovenski prvoligaši opravili še zadnjo tekmovalno obveznost pred aktualnim reprezentančnim zborom. Ta prinaša dva..

VIDEO: Vodstvo ni zdržalo, Orli brez točk

Prva liga Telekom Slovenije, 13. koloNK Triglav Kranj – NK Olimpija Ljubljana 2:3 (1:0)Majcen 10./11-m., Petric 49; Lupeta 67., 69., Vukušić..

123... 61

Igralci

vratar
vratar
špansko
obrambni igralec
obrambni igralec

Strokovno osebje

srbsko
pomočnik članskega trenerja
slovensko
Vodja MNŠ-Regional, Pomočnik trenerja članske ekipe, pomočnik trenerja U19, trener U13A, trener U8, Program Rožle
trener vratarjev
tehnični vodja