Članska ekipa

Kuhar: Zadetek lahko povsem spremeni tekmo

Po koncu tedna ima NK Triglav Kranj še vedno šest točk na lestvici najmočnejšega državnega prvenstva. Zadnji obračun ni prinesel veselja, saj..

VIDEO: Orli iz Sežane brez točk

Prva liga Telekom Slovenije, 6. koloNK Tabor Sežana - NK Triglav Kranj 2:0 (1:0)Sikimić 39./11-m., Babić 90. NK Triglav Kranj XI: Arko, Arh..

Pokal začeli z zmago v Brežicah

Pokal Slovenije, 1. koloNK Brežice - NK Triglav Kranj 1:2 (0:2)Božič 63; Hervol 12.(ag.), Jašaragič 29. NK Triglav Kranj XI: Arko, Karamatić,..

Filip Janković je nova okrepitev Triglava!

NK Triglav Kranj je v svoje vrste pripeljal dobro znano nogometno ime! V bordo-belem bo v prihodnje igral Filip Janković, napadalno usmerjeni vezist,..

Dončić: V Brežicah s trezno glavo

V sredo ob 16:00 bodo nogometaši NK Triglav Kranj začeli s prvo tekmo v novi sezoni Pokala Slovenije. Kot je že v navadi, bodo Orli prvi izziv..

Arh-Česen: Moramo vsiliti našo igro!

V vročem sobotnem popoldnevu je članska ekipa NK Triglav Kranj izgubila srečanje petega kola prvoligaškega prvenstva. Mura se je domov vrnila s..

123... 57

Igralci

vratar