Triglav Cup Kranj Moje karte Mi navijamo za Triglav

Poraz proti Radomljam, sledi pot v Velenje

2. SNL, Kranj NK Triglav Kranj – NK Radomlje 0:4 (0:2)   NK Triglav Kranj XI: Čadež, Pokorn, Šalja, Dodig (Žgajner (Bojić)), Ivetić,..

Večerni spektakel za nove točke

Ob koncu tedna bodo slovenski drugoligaši vstopili v osmo kolo nove sezone. Derbi srečanje bo brez dvoma odigrano v gorenjski prestolnici, kjer bo..

Poraz z Dobom, v sredo v Dekane

2. SNL, 6. kolo NK Triglav Kranj – NK Dob 1:2 (1:0) Kopač 25; Šipek 47., 70./11-m.   NK Triglav Kranj: Čadež, Pokorn (Vuković), Šalja,..

Prvič pod reflektorji, Orli po zmago

Prišel je konec tedna, z njim pa se bodo slovenski drugoligaši podali v boje za nove pomembne prvenstvene točke. Ena od bolj obetavnih tekem se..

Gajser: Pritisk prinaša hitrejši napredek

Prihajajoči konec tedna bo nekaj posebnega v dolgi in bogati zgodovini kranjskega kluba. Triglav bo v soboto odigral prvo večerno tekmo na osrednjem..

Zgodovinski trenutek, prva večerna tekma Triglava

Ob koncu tedna bodo nogometaši v 2. SNL odigrali tekme šestega kola. Ena od najbolj zanimivih tekem bo v Kranju, kjer bo gostoval stari znanec iz..

123... 82

Igralci