Mi navijamo za Triglav

Članska ekipa

Matič: Sistemu se ne bomo odpovedali na račun..

Darijan, kako potekajo zimske priprave kadetske ekipe za drugi del sezone? Kako ste zadovoljni z doslej opravljenim?   Zelo zgodaj smo začeli, saj..

Močan veter dopustil le en polčas

V sredinem popoldnevu je imela članska ekipa NK Triglav Kranj načrtovani kar dve pripravljalni tekmi. Ob 14:00 se je začel dvoboj z NK Sava, a so..

Milanović: Stopamo po pravi poti!

Članska zasedba NK Triglav Kranj počasi zaključuje s prvim terminom skupnih priprav v hrvaškem Umagu. Četa trenerja Vlada Šmita se bo v nedeljo..

Arko podaljšal pogodbo s Triglavom

NK Triglav Kranj in vratar Jalen Arko sta obnovila sodelovanje, nova pogodba bo mladega vratarja v Orlovem gnezdu zadržala vsaj do konca junija..

Erik Gliha je nova okrepitev Triglava