Triglav Cup Kranj Moje karte Mi navijamo za Triglav

Članska ekipa

TRIGLAV PREKINIL POGODBO Z DAMJANOM GAJSERJEM

Damjanu Gajserju lahko pripišemo izjemno visoke strokovne standarde, ki jih je uvedel v svoje delo. Zato se mu zahvaljujemo za njegov trud in..

2. SNL se bo nadaljevala leta 2021

Vseh 16 klubov 2. SNL je prisostvovalo koordinaciji z deležniki, ki so vključeni v delovanje v sezoni 2020/2021. S strani NZS so bili prisotni..

Koronavirus posega v razpored tekmovanja

Širjenje zaznanih okužb s COVID-19 je poseglo tudi v koledar tekem članske zasedbe NK Triglav Kranj. Tokratni teden bo minil brez uradne tekme za..

Klubi 2.SNL z enotnim stališčem o nadaljevanju..

V  klubih  2. slovenske  nogometne  lige  z zaskrbljenostjo spremljamo  vedno  večji  porast okužb z  novim virusom COVID-19. V sklopu tega..

Triglav poražen pri Dravi, sledi Celje

Kranjski Triglav je v 12. kolu 2. SNL gostoval v Zavrču, kjer v tem obdobju svoje domače tekme gosti NK Drava Ptuj. Bordo-beli so na gostovanje..

Livančić: Lahko spišemo zelo uspešno zgodbo!

Tony Livančić je ena od okrepitev Triglava v zadnjem prestopnem roku. 25-letnik, sicer rojen v Švici, a s hrvaškim potnim listom, je v karieri med..

12345... 88

Igralci