Članska ekipa

Džafič: Vsi v klubu stremimo k istemu cilju!

Za nogometaši članske ekipe NK Triglav Kranj je uvodni teden zimskih priprav, s prvim delovnim dnem novega tedna pa se znova vračajo aktivnosti na..

Podlogar: V Triglavu se odlično dela!

Ob začetku aktualne prvoligaške sezone je stroka NK Triglav Kranj svoj kader okrepila z napadalcem Matejem Podlogarjem. Za Orle je odigral osem..

Znan je razpored pripravljalnih tekem

Članska ekipa NK Triglav Kranj se nahaja sredi prvega tedna zimskih priprav na spomladanski del sezone Prve lige Telekom Slovenije. Večji del..

Brkič: Vse je podrejeno zastavljenemu cilju!

Danes bo športni direktor in trener članske ekipe Siniša Brkič zbral nogometaše članske ekipe NK Triglav Kranj za začetek zimskih priprav pred..

December v znamenju visokih obiskov

NK Triglav Kranj ima eno od najboljših nogometnih akademij v državi, kar dokazujejo številni nogometaši kranjske šole, ki igrajo in so igrali v..

1... 575859