Mi navijamo za Triglav

Članska ekipa

Luka Brkič igral v dresu Verone

Poročali smo že, da je kadet NK Triglav Kranj Jan Jure Stojanovič minule dni preživel pri Sampdoriji, podobno zgodbo pa je doživljal tudi njegov..

Stojanovič: Sampdoria je velik klub!

Nogometaš kadetske ekipe Triglava Jan Jure Stojanovič je bil v minulih dneh v italijanskem pristaniškem mestu, kjer se je dokazoval v dresu..

Brkič: Proti Celju v ospredju točke!

Siniša, vrniva se še enkrat k nedeljski tekmi v Ljubljani, ko ste zabeležili poraz proti vodilni Olimpiji. Kljub negativnemu rezultatu pa je..

VIDEO: Poraz v Ljubljani, sledi Celje!

Prva liga Telekom Slovenije, 31. koloNK Olimpija - NK Triglav Kranj 2:0 (2:0)Davidson 15., Abass 38. NK Triglav Kranj: Džafič, Kuhar (od 80...

Majcen: Močno verjamemo v uspeh!

Sreda je prinesla četrto prvoligaško zmago Orlom v aktualni sezoni. Krvavo potrebne točke so še povišale upe na obstanek med elito, Triglav zdaj..

Triglav uspešno prestal licenciranje

Komisija Nogometne zveze Slovenije za licenciranje nogometnih klubov je danes objavila rezultate licenčnega postopka za klube 1. SNL za sezono..

1... 5758596061... 69