Triglav Cup Kranj Moje karte Mi navijamo za Triglav

Članska ekipa

Sobota: En dan, dve pripravljalni tekmi

Končuje se drugi teden zimskega pripravljalnega obdobja za člansko moštvo NK Triglav Kranj, zato je počasi že pravi čas tudi za prve..

Poplatnik: Hitro smo znova lačni nogometa

Kranjski Orli so že dodobra zakorakali v zimsko pripravljalno obdobje, saj so že sredi drugega tedna treniranja, na vrsto pa bodo kmalu že prišle..

Džafič: Vsi v klubu stremimo k istemu cilju!

Za nogometaši članske ekipe NK Triglav Kranj je uvodni teden zimskih priprav, s prvim delovnim dnem novega tedna pa se znova vračajo aktivnosti na..

Podlogar: V Triglavu se odlično dela!

Ob začetku aktualne prvoligaške sezone je stroka NK Triglav Kranj svoj kader okrepila z napadalcem Matejem Podlogarjem. Za Orle je odigral osem..

Znan je razpored pripravljalnih tekem

Članska ekipa NK Triglav Kranj se nahaja sredi prvega tedna zimskih priprav na spomladanski del sezone Prve lige Telekom Slovenije. Večji del..

Brkič: Vse je podrejeno zastavljenemu cilju!

Danes bo športni direktor in trener članske ekipe Siniša Brkič zbral nogometaše članske ekipe NK Triglav Kranj za začetek zimskih priprav pred..

1... 85868788

Igralci