Triglav Cup Kranj Doživetje Prva Liga Moje karte Mi navijamo za Triglav

Pomembno: Nižja članarina za marec

Zaradi ukrepov ob izbruhu koronavirusa smo v NK Triglav Kranj prišli do zaključka, da našim članom znižamo plačilo članarine za mesec..

Brez tekmovanj do konca meseca

Nogometna zveza Slovenije je uradno potrdila, da do konca meseca marca ne bo tekem. Spodaj prilagamo sporočilo za javnost, ki ga je sestavila krovna..

Do nadaljnjega tekme brez gledalcev

Svet za nacionalno varnost je na ponedeljkovi seji sprejel ukrepe za preprečevanje širjenja okužb s koronavirusom. Odredba o prepovedi zbiranja na..

Šmit: Največja težava je bila strah

Nogometaši članske ekipe NK Triglav Kranj so izjemno začeli drugi del sezone, po dveh zmagah in remiju, pa sta na zadnjih dveh srečanjih sledila..

NOVICE

VIDEO: Prvi domači poraz drugega dela

Prva liga Telekom Slovenije, 25. kolo NK Triglav Kranj – NK Celje 0:5 (0:2)   NK Triglav..

Majcen: Ponosen sem na ekipo!

V četrtek ob 15:00 bodo nogometaši članske ekipe NK Triglav Kranj znova na delu. Nov izziv..

Ćerimagić: Škoda, nismo bili daleč od zmage

Nedeljsko dogajanje v slovenskem prvoligaškem nogometu je zaznamovalo slabo vreme, posledično pa..

Triglav še naprej neporažen