Triglav Cup Kranj Moje karte Mi navijamo za Triglav

Orli se z Velenja vračajo s tremi točkami

Edini zadetek na tekmi je padel v štirinajsti minuti, ko je Adam Jakupovič izvedel prosti strel z desne strani igrišča, pred domačim golom pa se..

V Velenju nove možnosti za točke

V osemnajstem kolu 2. Slovenske nogometne lige se po točke Kranjčani odpravljajo v Velenje. V sredo se bosta ob 17. uri pomerila oba lanska..

Minimalni poraz proti vodilnim

Po dveh tekmah z doseženimi točkami je prišla tudi tretja z minimalnim porazom proti vodilnim na lestvici Kalcit Radomljam. V Kranju se je tekma..

Jutri proti vodilnim na lestvici

Brez gledalcev na tribunah, a v neposrednem prenosu pred kamerami Sport kluba bomo v Kranju gostili nogometaše moštva Kalcer Radomlje.   "Po..

NOVICE

KONČAN POSTOPEK ZA EVIDENTIRANJE KANDIDATOV

Danes ob 12. uri se je zaključil postopek evidentiranja kandidatov za organe kluba za mandatno..

Izšel je Triglav magazin

Četrta številka Triglav magazina prinaša intervju z Maticem Kopačem, novosti in obvestila iz..

Iz Doba s točko

ROLTEK DOB - NK TRIGLAV 3:3 Kljub začetnemu vodstvu se nogometaši Triglava v Kranj vračajo s..

Prva tekma v skupini za prvaka

Jutri bo potekal že enajsti medsebojni obračun med orli in nogometaši Doba. Statistika gre v..

Nogometna šola

U14

U14 nadaljuje po zastavljeni smeri

Ekipa U14 je to nedeljo gostila ekipo Bled-Bohinj. Na tokratni tekmi smo bili..
U15

U15 s polnim izkupičkom iz Jesenic

Ekipa U15 je odigrala v soboto prvenstveno tekmo v gosteh proti Jesenicam in..
U11

U11 uspešna v ligi MNZG U12

Ekipa U11A, ki v letošnji sezoni nastopa v ligi U12, je danes odigrala že..
U12

MINIMASTERS 2020/21

Selekcija U12A tudi v tej sezoni nastopa v tekmovanju Minimasters 2020/21, kjer..
U09

Ekipa U9 v ligi U10 kaže vse boljše predstave

V torek 29.09.2020 je ekipa Triglav Domplan U9, ki tekmuje v tekmovanju MNZG U10..

Triglav cup Kranj - Minimasters 2020/2021

V okviru organizacij turnirjev pod okriljem Triglav cup Kranj franšize smo..
1234... 52
NK Triglav Kranj člani