Triglav Cup Kranj Moje karte Mi navijamo za Triglav

Igralci l.2007 in nadaljevanje prejšnje zgodbe

Kot ste lahko ob branju prve zgodbe ugotovili, želim vsem bralcem predstaviti pozitivne dogodke iz preteklosti. V trenutku pisanja, se postopno..

Boštjan Miklič na čelu članske ekipe do leta..

Od januarja 2021 člansko moštvo vodi dosedanji pomočnik trenerja Boštjan Miklič. Perspektivni 37-letni strokovnjak iz Ljubljane je svojo..

Selekcija l.2007 in kako se je začelo

Izbral bom najstarejši dogodek, ki se mi je vtisnil v spomin. Bil je januar ali februar leta 2016. Trener Danijel je treniral A-ekipo letnika 2007 v..

Nov projekt NK Triglava

V času izrednih razmer, ko na televizijah dnevno poročajo o številu umrlih za Covid-19, smo se v klubu odločili, da vas obdarimo z resničnimi..

NOVICE

Sklic skupščine prestavljen, poslovanje stabilizirano

UO NK Triglav je sklenil zaradi prekinitve športnih aktivnosti kot posledice epidemije COVID-19..

Božični intervju: Žan Rogelj

Žan Rogelj je šolski primer nogometaša, ki ga želi vzgojiti sleherna nogometna šola v..

TRIGLAV PREKINIL POGODBO Z DAMJANOM GAJSERJEM

Damjanu Gajserju lahko pripišemo izjemno visoke strokovne standarde, ki jih je uvedel v svoje delo...

2. SNL se bo nadaljevala leta 2021

Vseh 16 klubov 2. SNL je prisostvovalo koordinaciji z deležniki, ki so vključeni v delovanje v..

Nogometna šola

U11

U11 uspešna v ligi MNZG U12

Ekipa U11A, ki v letošnji sezoni nastopa v ligi U12, je danes odigrala že..
U12

MINIMASTERS 2020/21

Selekcija U12A tudi v tej sezoni nastopa v tekmovanju Minimasters 2020/21, kjer..
U09

Ekipa U9 v ligi U10 kaže vse boljše predstave

V torek 29.09.2020 je ekipa Triglav Domplan U9, ki tekmuje v tekmovanju MNZG U10..

Triglav cup Kranj - Minimasters 2020/2021

V okviru organizacij turnirjev pod okriljem Triglav cup Kranj franšize smo..
U10

U10 osvojila turnir na Bledu

NK Triglav U11 se je v nedeljo z dvema ekipama udeležila turnirja Blejko na..
U09

Kranjska Gora Trophy v selekciji U9

V preteklem vikendu je potekal turnir Kranjska Gora Trophy, katerega se je..
1234... 51
NK Triglav Kranj člani