Triglav Cup Kranj Moje karte Mi navijamo za Triglav

Poraz proti Radomljam, sledi pot v Velenje

2. SNL, Kranj NK Triglav Kranj – NK Radomlje 0:4 (0:2)   NK Triglav Kranj XI: Čadež, Pokorn, Šalja, Dodig (Žgajner (Bojić)), Ivetić,..

Večerni spektakel za nove točke

Ob koncu tedna bodo slovenski drugoligaši vstopili v osmo kolo nove sezone. Derbi srečanje bo brez dvoma odigrano v gorenjski prestolnici, kjer bo..

Poraz z Dobom, v sredo v Dekane

2. SNL, 6. kolo NK Triglav Kranj – NK Dob 1:2 (1:0) Kopač 25; Šipek 47., 70./11-m.   NK Triglav Kranj: Čadež, Pokorn (Vuković), Šalja,..

Prvič pod reflektorji, Orli po zmago

Prišel je konec tedna, z njim pa se bodo slovenski drugoligaši podali v boje za nove pomembne prvenstvene točke. Ena od bolj obetavnih tekem se..

NOVICE

Gajser: Pritisk prinaša hitrejši napredek

Prihajajoči konec tedna bo nekaj posebnega v dolgi in bogati zgodovini kranjskega kluba. Triglav bo..

Zgodovinski trenutek, prva večerna tekma Triglava

Ob koncu tedna bodo nogometaši v 2. SNL odigrali tekme šestega kola. Ena od najbolj zanimivih..

Čadež: Delo se bo odražalo na igrišču

Članska zasedba NK Triglav Kranj je v lovu na zmagovito serijo. Zadnja prvenstvena tekma je..

VIDEO: Orli napredovali v pokalu

Pokal Union, 1. kolo NK Odranci – NK Triglav Kranj 0:1* (0:0, 0:1*) Janković 123./11-m.   NK..

Nogometna šola

U12

EKIPA OŠ U12BC V TEKMOVALNEM POGONU

Po poletnem premoru je v začetku meseca avgusta selekcija OŠ U12, tako kot..
U13

NK Triglav Domplan bordo začel z zmago

NK Triglav ima v ligi U15 v okviru MNZG tekmovanja prijavljeni dve ekipi. Druga..

Orlički v šoli

Včeraj ste naši Orliči prestopili prag novega šolskega leta. Vsi trenerji in..
U12

PRIPRAVLJALNO OBDOBJE S PRIJATELJSKIMI TEKMAMI

V mesecu Avgustu je selekcija U12A tako kor vse ostale ekipe NK Triglav Kranj,..
U14

U14 pričela prvenstvo s prepričljivo zmago

Ekipa U14 je otvoritveno tekmo v MNZG U15 ligi odigrala v gosteh pri vrstnikih..
U09

Ekipa U9 odigrala drugo pripravljalno tekmo

V soboto 29.08.2020 je ekipa U9A odigrala drugo pripravljalno oz. prijateljsko..
1234... 49
NK Triglav Kranj člani