Triglav Cup Kranj

V nedeljo nad Galebe!

Prihaja eden od odločilnih koncev tedna v luči boja za obstanek med slovensko nogometno elito. V nedeljo bo v sklopu 28. kola Prve lige Telekom..

Triglav osvojili Pokal MNZG!

V finalu mladinskega tekmovanja za Pokal MNZG-Kranj je Triglav v Lescah premagal domačine s 7:0. Gostje so bili boljši že v prvem polčasu, ki so..

Kuhar: Prihaja ena ključnih tekem!

Ob koncu minulega tedna so nogometaši NK Triglav Kranj izgubili domačo tekmo proti velenjskemu Rudarju, o čemer smo že pisali. Ob začetku novega..

VIDEO: Kontroverzen obračun z zmago gostov

Prva liga Telekom Slovenije, 27. koloNK Triglav Kranj - NK Rudar Velenje 0:2 (0:2)Šehić 40., Radić 43. NK Triglav Kranj: Džafič, Elsner, Krcič,..

NOVICE

Na današnjem jutranjem treningu, člani doživeli prijetno presenečenje

Člani preživljajo težke trenutke, zavedajo se, da niso več tako samozavestni, kot so bili. Zato..

Mlakar: Hitro pozabiti in se pripraviti na Rudar

Na sredini zaostali tekmi 20. kola so orli pred nekaj manj kot 1.000 gledalci zabeležili poraz..

Intervju: Albin Ahmetaj

Ekipa NK Triglav Kranj U17 je v spomladanskem delu sezone odigrala šest tekem in na sleherni..

Jalen Arko: Vselej skušam napredovati!

Tekma z Domžalami je za nami in je tudi že dodobra analizirana, žal pa je postregla s porazom..

Nogometna šola

U11

U11 osvojila mini ligo v Šenčurju