Kuhar: Zadetek lahko povsem spremeni tekmo

Po koncu tedna ima NK Triglav Kranj še vedno šest točk na lestvici najmočnejšega državnega prvenstva. Zadnji obračun ni prinesel veselja, saj..

VIDEO: Orli iz Sežane brez točk

Prva liga Telekom Slovenije, 6. koloNK Tabor Sežana - NK Triglav Kranj 2:0 (1:0)Sikimić 39./11-m., Babić 90. NK Triglav Kranj XI: Arko, Arh..

Pokal začeli z zmago v Brežicah

Pokal Slovenije, 1. koloNK Brežice - NK Triglav Kranj 1:2 (0:2)Božič 63; Hervol 12.(ag.), Jašaragič 29. NK Triglav Kranj XI: Arko, Karamatić,..

Filip Janković je nova okrepitev Triglava!

NK Triglav Kranj je v svoje vrste pripeljal dobro znano nogometno ime! V bordo-belem bo v prihodnje igral Filip Janković, napadalno usmerjeni vezist,..

NOVICE

Dončić: V Brežicah s trezno glavo

V sredo ob 16:00 bodo nogometaši NK Triglav Kranj začeli s prvo tekmo v novi sezoni Pokala..

Arh-Česen: Moramo vsiliti našo igro!

V vročem sobotnem popoldnevu je članska ekipa NK Triglav Kranj izgubila srečanje petega kola..

VIDEO: Triglav brez točk proti Muri

Prva liga Telekom Slovenije, 5. koloNK Triglav Kranj - NK Mura 1:3 (0:2)Majcen 47./11m; Šturm 22.,..

Tijanič: Pred domačimi navijači do zmage!

V soboto ob 17:30bo NK Triglav Kranj igral drugo domačo tekmo nove prvoligaške sezone. Kranjski..

Nogometna šola

U11 osvojila Cankarjev turnir

V soboto 18.05.2019 se je v Vrhniki odvijal Cankarjev turnir v selekciji U11...