Triglav Cup Kranj Doživetje Prva Liga Moje karte Mi navijamo za Triglav

Začetek priprav kadetov in mladincev

Če se na slovenski članski prvoligaški sceni stvari bližajo ključni ter odločilni fazi, je drugače z mladinskim nogometom v Sloveniji. V..

Janković: Na zmago, drugačnega razmišljanja ne..

Kranjski Triglav je v minulem kolu doma izgubil proti Olimpiji v tekmi, ki je bila vse prej kot običajna. Dobro uro igre so bili orli v enakopravnem..

VIDEO: Poraz proti Olimpiji, sledi Mura

Prva liga Telekom Slovenije, 31. kolo NK Triglav Kranj – NK Olimpija Ljubljana 3:7 (2:3) Janković 30., Milanović 32; Vukušić 12., 45./11-m.,..

JAVNO O DELOVANJU IN POSLOVANJU KLUBA

V zadnjem času so se pojavile polemike vezane na poslovanje kluba. Klub predsednik vodi skupaj z upravnim odborom in strokovnimi službami že deveto..

NOVICE

Udovič: Imamo svojo pot do cilja

Zadnji prvenstveni izziv so člani NK Triglav Kranj opravili v petek, tako da imajo dovolj časa za..

Dejstva o viziji, mladi so moč Triglava!

Če želiš v modernem nogometu uspeti in ohranjati status prvokategornika, je rezultat vsekakor..

Gajić: Kranj bo še naprej imel prvoligaša

Bistvena naloga konca tedna je opravljena, NK Triglav Kranj je v Velenju prišel do zmage in s tem..

VIDEO: Pomembna zmaga v Velenju

Prva liga Telekom Slovenije, 30. kolo NK Rudar Velenje – NK Triglav Kranj 0:1 (0:1) Milanović..

Nogometna šola

skupinska slika
U 10

U 10 BELI

Danes v Domžalah je ekipa U 10 beli odigrala prijateljsko srečanje s..
U17

Grobolšek: Ekipa je vsak dan bolj zrela!

Kadetska ekipa NK Triglav Kranj je v tej sezoni verjetno celo najmlajša ekipa v..
U12

VESELJE PO ZMAGI

U17