Po premoru v Fazanerijo

Oktobrski reprezentančni premor je tik pred zaključkom, ob koncu tedna se nadaljujejo boji v slovenskem prvoligaškem prvenstvu.  V 14. kolu se bo..

Miklič: Uspehi so dokaz dobrega dela

Boštjan, kakšna je vaša ocena dosedanjega dela sezone v najmočnejši mladinski ligi v državi? Rezultati so odlični, ekipa je namreč povsem pri..

Šmit: Krasiti nas mora agresivnost

Reprezentančni premor se počasi bliža zaključku, zato vse bolj diši po nadaljevanju klubske nogometne sezone. Čas od zadnjega prvenstvenega..

Ahmetaj s prvo profesionalno pogodbo

NK Triglav Kranj je poklicno pogodbo ponudil v podpis še enemu v vrsti nadvse obetavnih produktov domače akademije. Napadalec Albin Ahmetaj si jo je..

NOVICE

Razvoj nogometa na Gorenjskem

Pred časom je vodilni klub v gorenjski regiji začel s projektom za napredovanje sodelovanja med..

Petric: Premor izkoristiti za še boljšo pripravo

Ob koncu minulega tedna so slovenski prvoligaši opravili še zadnjo tekmovalno obveznost pred..

VIDEO: Vodstvo ni zdržalo, Orli brez točk

Prva liga Telekom Slovenije, 13. koloNK Triglav Kranj – NK Olimpija Ljubljana 2:3 (1:0)Majcen..

VIDEO: S karakterjem do pomembne točke

Prva liga Telekom Slovenije, 12. kolo NK Rudar Velenje – NK Triglav Kranj 1:1 (1:0) Kuzmanović..

Nogometna šola

U19

Kajtazovič: Ekipa, ki je željna učenja in dela

Podobno kot članski prvoligaši, se bodo ob koncu tedna na terene predvidoma..
U11

U11 Uspešna na pripravljalnih tekmah v Umagu

Selekcija U11 se te dni (19.02-22.02.2018) mudi v Umagu na pripravah. Vreme nam..
U14

Umag

V tednu, ki je za nami  od četrtka do ponedeljka  je  ekipa  u14..
U17

NEKAJ UTRINKOV IZ PRIPRAV

V tednu, ki je za nami je kadetska ekipa zaključila s pripravami na..
U11

Ekipa U11 še vedno pod vrhom v Zimski ligi v..

V soboto 17.02.2018 se je nadaljevalo tekmovanje v Zimski ligi Zmajevo gnezdo v..
U14

Predzadnji krog

Ekipa NK Triglav u14 je odigrala predzadnji krog v Zimski ligi, ki ga organizira..
NK Triglav Kranj člani