Veliki intervju: Siniša Brkič

Siniša, za začetek, kako ocenjujete obdobje Triglava po trenerski menjavi? Ta se praviloma izvede v luči dviga rezultatske krivulje, to je uspelo,..

Gajič: Za soigralca bi umrli na terenu!

Marko, na začetku tedna ste imela dva prosta dneva, kar je ob reprezentančnih akcijah že pravilo. Verjetno vam to odgovarja, da se kar najbolje..

"Tretji polčas" ob zmagi nad Bravom

Zadnja prvenstvena tekma je prinesla sila zanimiv in tesen obračun med NK Triglav Kranj in NK Bravo, po dvoboju pa se je ogromno govorilo tudi o..

VIDEO: Velika zmaga za skok na lestvici

Prva liga Telekom Slovenije, 17. kolo NK Triglav Kranj – NK Bravo 1:0 (0:0) Petric 67.   NK Triglav Kranj: Arko, Kuhar, Milanović, Kumer,..

NOVICE

Šmit: Gledamo le nase, proti Bravu po zmago!

V zadnjem kolu prvoligaškega tekmovanja je kranjski Triglav zabeležil poraz v Celju, a nov izziv..

VIDEO: Iz Celja brez točk, sledi Bravo

Prva liga Telekom Slovenije, 15. kolo NK Celje – NK Triglav Kranj 4:0 (2:0) Božič 17.,..

Milanović: Pokazali smo pravi karakter ekipe!

Zadnja prvenstvena tekma je prinesla ogromno razlogov za veselje v taboru Triglava. Zmaga pred..

VIDEO: Velika zmaga Orlov!

Prva liga Telekom Slovenije, 15. kolo NK Triglav Kranj – NK Tabor Sežana 3:2 (2:2) Majcen 25.,..

Nogometna šola

U12

TRDO DELO NA PRIPRAVAH