Žurga: Čim več igrati in napredovati!

Kljub temu, da se zadnja prvenstvena tekma ni končala najbolje za člansko ekipo Triglava, pa lahko vseeno izluščimo veliko pozitivnih vzgibov, ki..

V petek proti WAC, v soboto na Tek za Kranj

Medtem, ko so oči športne javnosti uperjene v reprezentance in nadaljevanje bojev izbranih vrst, se slovenske prvoligaške ekipe nič manj zavzeto..

Majcen: V prihodnost z veliko optimizma!

V zadnjem kolu prve lige Telekom Slovenije so nogometaši NK Triglav Kranj zabeležili nesrečen poraz proti Gorici, kar je pustilo nekaj grenkega..

VIDEO: Bojeviti Orli brez novih točk

Prva liga Telekom Slovenije, 12. koloNK Triglav Kranj - ND Gorica 2:4 (1:1)Žurga 45., Gajič 52; M. Kavčič 21., Osuji 62./11-m., 90., Filipović..

NOVICE

VIDEO: V nedeljo gostimo Gorico

Novo, že 12. kolo aktualne sezone prve lige Telekom Slovenije , se je začelo že v petkovem..

Glas o Triglavu vse do Francije!

NK Triglav Kranj je že nekaj časa sila dejaven na družbenih omrežjih in na spletu nasploh. Iz..

Dončić: Uživam v delu z vzornimi profesionalci

"V začetku tedna smo imeli regeneracijo po težki tekmi, nato prost dan, zdaj pa se začenja..

VIDEO: Poraz v Kidričevem, fokus na Gorico