"Tretji polčas" ob zmagi nad Bravom

Zadnja prvenstvena tekma je prinesla sila zanimiv in tesen obračun med NK Triglav Kranj in NK Bravo, po dvoboju pa se je ogromno govorilo tudi o..

VIDEO: Velika zmaga za skok na lestvici

Prva liga Telekom Slovenije, 17. kolo NK Triglav Kranj – NK Bravo 1:0 (0:0) Petric 67.   NK Triglav Kranj: Arko, Kuhar, Milanović, Kumer,..

Šmit: Gledamo le nase, proti Bravu po zmago!

V zadnjem kolu prvoligaškega tekmovanja je kranjski Triglav zabeležil poraz v Celju, a nov izziv je že pred vrati. V nedeljo bodo Orli doma gostili..

VIDEO: Iz Celja brez točk, sledi Bravo

Prva liga Telekom Slovenije, 15. kolo NK Celje – NK Triglav Kranj 4:0 (2:0) Božič 17., Vidmajer 39., 64., Vizinger 89.   NK Triglav Kranj:..

NOVICE

Milanović: Pokazali smo pravi karakter ekipe!

Zadnja prvenstvena tekma je prinesla ogromno razlogov za veselje v taboru Triglava. Zmaga pred..

VIDEO: Velika zmaga Orlov!

Prva liga Telekom Slovenije, 15. kolo NK Triglav Kranj – NK Tabor Sežana 3:2 (2:2) Majcen 25.,..

Orli po pomembne točke proti Taboru

Prva tekma 15. kola Prve lige Telekom Slovenije bo ob koncu tedna na sporedu na osrednjem kranjskem..

Udovič: Ponavljati tovrsten pristop in željo