Veliki intervju: Vlado Šmit

Vlado, konec je prvega dela sezone. Triglav zaseda sedmo mesto in ima 20 točk. Ste s tem zadovoljni, bi lahko bolje, nenazadnje pa verjetno tudi..

G. Brkić: Obdobje lepih stvari!

V devetem kolu aktualne sezone je Goran Brkić prvič zaigral v dresu Triglava. Ljubljanska Olimpija ga je do konca prvega dela sezone posodila v..

VIDEO: Tekma, ki se ne sme več ponoviti

Prva liga Telekom Slovenije, 20. kolo NK Aluminij – NK Triglav Kranj 8:1 (4:0) 1:0 Klepač (7.), 2:0 Leko (16.), 3:0 Leko (21.), 4:0 Mertelj..

Stojanovič: Odlična izkušnja v FC Venezia

V minulih dneh je nogometna šola NK Triglav Kranj prejela novo potrditev dobrega in načrtnega dela z mladimi nogometaši. Italijanski klub FC..

NOVICE

Arko: Zmaga je cilj tudi v Kidričevem

Kranjski Triglav je še drugič zapored slavil na gostovanju v Ljudskem vrtu, zdaj pa je nanizal že..

VIDEO: Triglav znova zmagal v Mariboru!

Prva liga Telekom Slovenije, 19. kolo NK Maribor – NK Triglav Kranj 0:2 (0:2) Petric 28., G...

Začetek traila, ki je zapolnil kapacitete

Poleti je NK Triglav Kranj organiziral premierni »trail« za nogometaše,  ki iščejo svojo pot v..

Že 4. dogodek Triglav za dober namen