Ahmetaj s prvo profesionalno pogodbo

NK Triglav Kranj je poklicno pogodbo ponudil v podpis še enemu v vrsti nadvse obetavnih produktov domače akademije. Napadalec Albin Ahmetaj si jo je..

Razvoj nogometa na Gorenjskem

Pred časom je vodilni klub v gorenjski regiji začel s projektom za napredovanje sodelovanja med klubi in nogometa na Gorenjskem.   Pobudnika,..

Petric: Premor izkoristiti za še boljšo pripravo

Ob koncu minulega tedna so slovenski prvoligaši opravili še zadnjo tekmovalno obveznost pred aktualnim reprezentančnim zborom. Ta prinaša dva..

VIDEO: Vodstvo ni zdržalo, Orli brez točk

Prva liga Telekom Slovenije, 13. koloNK Triglav Kranj – NK Olimpija Ljubljana 2:3 (1:0)Majcen 10./11-m., Petric 49; Lupeta 67., 69., Vukušić..

NOVICE

VIDEO: S karakterjem do pomembne točke

Prva liga Telekom Slovenije, 12. kolo NK Rudar Velenje – NK Triglav Kranj 1:1 (1:0) Kuzmanović..

Najmlajši v Sloveniji in pri vrhu Evrope!

CIES evropski nogometni observatorij je objavil posodobljene podatke, ki dajejo neizpodbitne dokaze..

Čadež: Ekipa deluje enotno

V četrtek je kranjski Triglav doma premagal Aluminij, a časa za slavje ob pomembni zmagi seveda ni..

VIDEO: Junaška zmaga nad Aluminijem