Berat Beciri okrepil napad Triglava

NK Triglav Kranj je sklenil sodelovanje z Beratom Becirijem, 23-letnim dansko-albanskim napadalnim vezistom, ki prihaja iz Kobenhavna.   185..

Armin Čerimagić iz Mure v Triglav

NK Triglav Kranj uradno potrjuje tretjo zimsko okrepitev. V Kranj se seli Armin Čerimagić, 26-letni napadalno usmerjeni vezist iz..

Majcen: Vsaka zmaga veliko pomeni

Pripravljana tekma, DomžaleNK Domžale – NK Triglav Kranj 3:3 (1:0)Vuk; M. Wilmots, Kumer, Diallo, Kocijančič NK Triglav Kranj (1. počas):..

Brata Wilmots okrepila Triglav!

NK Triglav Kranj je v svoje vrste pripeljal dve novi zimski okrepitvi. V nadaljevanju sezone bosta v bordo-belem dresu igrala tudi brata Wilmots,..

NOVICE

Mertelj: S pozitivno energijo v priprave

Zimski premor slovenskih prvoligaških nogometašev je bil dokaj dolg, zato je večina že z..