Triglav Cup Kranj

VIDEO: Neprepoznavni Orli s porazom

Prva liga Telekom Slovenije, 34. koloNK Triglav Kranj - NK Aluminij 0:2 (0:1)Horvat 5./11-m, Tahiraj 54. NK Triglav Kranj: Džafič, Šmit (od 74...

Gajič in Arh-Česen se vračata po poškodbah!

V zadnjem obdobju moštvo Triglava deluje enkratno, nogometaši kažejo kompaktne, organizirane in kakovostne predstave, kar jih je pahnilo v dober..

Udovič: Preobrat po spremembi sistema igre

Na ponedeljkovi tekmi 33. kola Prve lige Telekom Slovenije je NK Triglav Kranj prišel do druge zaporedne prvenstvene zmage, tretje z zadnjih štirih..

Vlado Šmit tarča italijanskih medijev

Najizkušenejši nogometaš članske ekipe NK Triglav Kranj je Vlado Šmit, ki je v tej sezoni dopolnil 38 let. Ob dobri telesni pripravljenosti,..

NOVICE

VIDEO: Velika zmaga v Novi Gorici!

Prva liga Telekom Slovenije, 33. koloND Gorica - NK Triglav Kranj 0:2 (0:0)Poplatnik 59., 79. NK..

Tudi Aleks Zlatkov se je mudil v Italiji

Ob boku Janu Juretu Stojanoviču in Luki Brkiču se je v minulih dneh v Italiji znašel še en..

E. Kryeziu: Želja je enormna!

NK Triglav Kranj je specifičen klub, klub, ki mu zmaga na nogometni tekmi ne predstavlja končnega..

VIDEO: Zmaga za beg z dna!

Prva liga Telekom Slovenije 32. koloNK Triglav Kranj - NK Celje 1:0 (0:0)Pušnik 76. NK Triglav..

Nogometna šola

U8

Naša najmlajša ekipa s pokalom