Triglav Cup Kranj Doživetje Prva Liga Moje karte Mi navijamo za Triglav

Dvakratni hendikep, a Triglav gre odločno naprej

Tekma proti NK Celje 8. marca 2020 je zadnja, ki jo je NK Triglav Kranj v aktualni sezoni 2019/2020 igral na svojem terenu Športnega centra Kranj...

Triglav pridobil licenco 1. SNL in UEFA

NK Triglav Kranj je pravočasno oddal vlogo za pridobitev ustrezne licence za tekmovalno leto 2020/21 in je postopek licenciranja tudi uspešno..

Pripravljalni tekmi pred nadaljevanjem

Če bo vse po napovedih in načrtih, se bodo ob začetku meseca junija slovenski prvoligaši vrnili v tekmovalni proces. Ekipe so pred kratkim lahko..

Mladi upi vpeti v delo prve ekipe

V kranjskem nogometnem klubu ogromno pozornosti posvečamo nogometni akademiji in razvoju domačih talentov. Doslej je postalo že pravilo, da so..

NOVICE

Mertelj: Kdor se bo najbolje prilagodil, bo zmagovalec

"To je bilo nenavadno obdobje, ki pa smo ga lahko kakovostno preživeli z družinami. Tudi vreme je..

V petek znova na igrišču!

Sreda je prinesla pomemben korak k vrnitvi nogometašev na igrišča. Tam, kjer si najboljši..

Fekonja: Veselim se prihodnosti!

G. predsednik, kakšne so vaše prve asociacije na še vedno aktualno krizo, ki jo je tudi v šport..

Vrnitev Prve lige (verjetno) že maja

NZS je na video konferenci klubom predstavila scenarije za nadaljevanje prvenstva. Možnost..

Nogometna šola