Dončić: Dobili smo veliko odgovorov!

Nedelja je dan, ko se bodo nogometaši članske ekipe NK Triglav Kranj znova vrnili v domače okolje. Od petka so bili v srbski prestolnici Beogradu,..

Intervju s predsednikom: Triglav visoko kotira!

G. predsednik, kakšna je vaša slika po prvih štirih tekmah drugega dela? Je zadnja tekma v Celju, ko je Triglav doživel poraz, skazila fenomenalno..

Dončić: Poraz kot pravšnje opozorilo

Sobota ni prinesla še četrtega zaporednega veselja ob zmagi v prvoligaškem tekmovanju. Triglav je v Celju izgubil prvo tekmo v koledarskem letu..

VIDEO: V Celju konec serije

Prva liga Telekom Slovenije, 23. koloNK Celje - NK Triglav Kranj 4:0 (1:0)1:0 Lotrič (32.), 2:0 Vizinger (48.), 3:0 Vizinger (57.), 4:0 Vizinger..

NOVICE

VIDEO: Pogumno in samozavestno v Celje

Kakšen uvod v nogometno pomlad! Članska ekipa NK Triglav Kranj je na prvih treh prvenstvenih..

Trije Orli v mladi reprezentanci Slovenije!

Slovenska reprezentanca do 21 let začenja s pripravami na evropsko prvenstvo U21 2021, ki ga bo..

Dončić: Uspehe pretopiti v samozavest

Spomladanska prvoligaška zgodba gre naprej, ob koncu tedna bodo člani NK Triglav Kranj gostovali v..

Tijanič: Zmaga je preprosto želela k nam!

Kranjski Triglav je v soboto prekinil nekaj črnih serij proti ljubljanski Olimpiji. V sklopu 22...

Nogometna šola

U14

Konec jesenskega dela prvenstva