Žurga: Ogromni napori, a tako mora biti!

Z dopoldanskim treningom moči v fitnesu so nogometaši članske ekipe NK Triglav Kranj vstopili v drugi teden zimskih priprav pred nadaljevanjem..

Rok Elsner odhaja v Oman

Branilec Rok Elsner v nadaljevanju sezone ne bo več branil barv NK Triglav Kranj, saj je uradno realiziran prestop v Al-Nasr, klub iz Omana...

11 pripravljalnih tekem, generalka v Sežani

Članska ekipa je že močno zakorakala v zimske priprave na nadaljevanje prvoligaške sezone. Uvodni teden se bliža koncu, v soboto bodo igralci..

Mlakar: Zahtevne priprave za uspešno prvenstvo!

V torkovem zgodnjem popoldnevu je trener članske ekipe NK Triglav Kranj Dejan Dončić vnovič zbral svoje varovance. Sprva je bil na spredu skupni..

NOVICE

Orli bodo močno zavihali rokave!

V torkovem zgodnjem popoldnevu bo glavni trener NK Triglav Kranj Dejan Dončić znova zbral svoje..

Novoletni intervju: Dejan Dončić

Dejan, za začetek pogovora, pred sezono ste prišli v klub in začeli delovanje v Triglavu. Kako..

Beno Fekonja: S predanostjo do (ne)dosegljivih ciljev!

Ocena leta 2018 ... Pomladanski del leta je prinesel velik pritisk na člansko ekipo. Cilj je bil..

FOTO: Kje so nogometaši Triglava?

Večji del decembra je že po tradiciji namenjen premoru slovenskim prvoligaškim klubom. Takrat se..

Nogometna šola

GNŠ

Orliči prvič na tekmi