Triglav Cup Kranj Moje karte Mi navijamo za Triglav

Triglav v skupino za prvaka

S tekmami 15. kroga se zaključuje redni del letos prilagojene izvedbe 2. slovenske nogometne lige. V Kranju smo dobili zadnjega potnika v skupino za..

Prvi obračun s Fužinarjem

Orle danes čaka obračun z nogometaši Fužinarja. "V tekmo gremo samozavestno z veliko željo da dosežemo zastavljen cilj. Trenirali smo zelo dobro..

V torek proti Fužinarjem

15. krog | Kranj, Športni center Kranj |  20.04.2021 ob 16.00  |    Tv Prenos: Sportklub 1   Sodniki: Mertik Bojan (glavni..

Prične se postopek evidentiranja kandidatov za..

POZIV za evidentiranje kandidatov za organe kluba Nogometnega kluba Triglav Kranj za mandatno obdobje 2021 – 2023   Na podlagi 8. alineja 25...

NOVICE

Nazaj na igrišča

Po več kot deset dnevni odsotnosti iz nogometnih zelenic, se v ponedeljek 12.4. 2020, ekipe v..

Aprilska izdaja Triglav magazina

Izšla je nova številka Triglav magazina v kateri si lahko preberete številne intervjuje. Med..

Vrata kluba so odprta

Miroslav Matijaševič kot podpredsednik kluba deluje že polno desetletje, predstavlja stabilnost..

Šport in rekreacija ustvarjata zdravo družbo

Pri Nogometnem klubu Triglav Kranj zaskrbljeno spremljamo odločitve Vlade RS o vnovičnem zaprtju..

Nogometna šola

U11

Ekipi U11 ponovno uspešni na turnirju v Avstriji

Ekipi U11 sta se udeležili drugega turnirja v Avstriji. Tokrat je bilo..
1... 505152
NK Triglav Kranj člani