Žurga: Zavedamo se pomembnosti zmage!

Če so v slovenskem prvoligaškem prostoru ekipe, za katere kranjski Triglav res težko najde zdravilo, pa imamo na drugi strani tudi moštva, ki..

Dončić: Skupaj stremimo k cilju!

V soboto bo pred člansko ekipo NK Triglav Kranj postavljen nov izziv. V sklopu prvoligaškega tekmovanja bo v Kranju gostovala murskosoboška Mura,..

Zelena luč za reflektorje v Kranju!

Sreda je prinesla morda celo najbolj pomemben korak k postavitvi razsvetljave na osrednjem kranjskem stadionu! Ob vrhunskem nogometu se bo lahko pod..

NAJ SE KRANJCEM DNEVI RAZJASNIJO*

Danes bo Mestni svet Mestne občine Kranj odločal o pomembni točki vezani na razvoj športa v Kranju in Gorenjskem. Govorimo o razsvetljavi na..

NOVICE

Majcen: Recept je jasen, zgolj trdo delo!

Kranjski nogometni prvoligaš se vneto pripravlja na nov izziv. V sklopu prvoligaškega tekmovanja..

VIDEO: Poraz proti Rudarju, sledi Mura

27. kolo Prve lige Telekom Slovenije Triglav - Rudar 0:4 (0:2) Triglav: Arko, Kumer, Mlakar,..

Dončić: Z dvignjeno glavo v nove zmage

Kranjska ekipa v Domžalah ni imela svojega večera. Poraz z 1:6 je visok, a začetek tekme ni dajal..

VIDEO: Majcen igralec meseca marca!

Luka Majcen je prvi dobitnik priznanja za igralca meseca Prve lige Telekom Slovenije po zimskem..

Nogometna šola

U15

Po porazu ponovno zmaga v gosteh