Triglav Cup Kranj Doživetje Prva Liga Moje karte Mi navijamo za Triglav

Miklič: Zadovoljni s sezono, prihaja nadgradnja

Sezona 2019/2020 je bila nenavadna za vse nogometne deležnike, še posebej kratka pa je bila za tiste, ki so se jim tekmovanja predčasno..

Šmit: Imamo sladke skrbi, konkurenca je velika

Članska ekipa NK Triglav Kranj je pozitivno opravila s prvo pripravljalno tekmo pred nadaljevanjem prvoligaškega tekmovanja. Proti ljubljanski..

Mladi Pokorn se vrača še močnejši!

Torkova pripravljalna tekma proti Olimpiji iz Ljubljane je bila nekaj zelo posebnega za enega od igralcev, ki so sodelovali na njej. 19-letni Tevž..

Remi Triglava in Olimpije

Pripravljalna tekma, Kranj NK Triglav Kranj – NK Olimpija Ljubljana 1:1 (1:1) M. Wilmots 35; Kadrič 10.   NK Triglav Kranj (1. polčas):..

NOVICE