Triglav Cup Kranj Moje karte Mi navijamo za Triglav

Dončić ni več trener Triglava

Dejan Dončić je sklenil delovanje na klopi Orlov

NK Triglav Kranj in trener Dejan Dončić sta si segla v roke in se sporazumno razšla. 46-letni Ljubljančan je klub prevzel pred začetkom minule sezone, z njim izpolnil rezultatski cilj, po 10 kolih novega državnega prvenstva pa se poslavlja s klopi Orlov.

"V dani situaciji smo se vse vpletene strani strinjale, da je to korak, ki mora biti narejen. Dejanu se iz srca zahvaljujemo za vse, kar je storil v Triglavu in tega ni bilo malo. V Kranju je pustil močan pečat, odločno pomagal klubu na še višjo raven in izpolnil zastavljene cilje v minuli sezoni. Skupna zgodba je bila zastavljena na zdravih temeljih in z jasno vizijo, a se je na tej točki zaključila. V prihodnje mu želimo ogromno sreče in uspehov," je dejal športni direktor Siniša Brkič.

Vodstvo Triglava bo danes začelo pogovore z morebitnimi nasledniki na mestu glavnega trenerja, do nadaljnjega pa bo ekipo vodil dosedanji pomočnik trenerja.

Foto: NK Triglav Kranj / Sportida.com