Vaša košarica je prazna.

Ekipa U12A zmagala v ligi MNZG U13

Selekcija U12A zmagala KOV Jesenice U13

Dalibor

Danes se je nadaljevalo tekmovanje v MNZG U13 ligi. Selekcija U12A, ki igra pod imenom Triglav Podgorje dokazala, da ni zastonj v tej ligi. Z rezultatom 3:0 je odpravila leto starejše nasprotnike iz ekipe KOV Jesenice.

A dober rezultat je zasenčilo nešportno obnašanje nasprotne ekipe, ki je že v prvem polčasu z grobostjo poskušala zaustaviti naše fante. A kot je to v navadi, smo Triglavani trmasti in se nismo dali prestrašiti in že v prvem polčasu preko Aljaža Baltiča povedli z 2:0. Drugi polčas še slabša slika in nasprotnik še bolj nervozen, naši fantje prenesli vse provokacije, dosegli še en zadetek preko Cenete Grilca.Žal je potrebno dodati, da je proti koncu tekme sodnik moral pokazati 2 rdeča kartona nasprotni ekipi zaradi namernega udarjanja naših fantov.

Vse čestitke fantom ne samo na zmagi, temveč na vzdržljivosti in mirnosti, ko je bila najbolj potrebna.