Triglav Cup Kranj Moje karte Mi navijamo za Triglav
Vaša košarica je prazna.

GENERALKA USPELA

J.K.

Selekcija U14 se je v nedeljo popoldan na domačem igrišču z UT pomerila z NK Olimpijo U14. Prijateljski obračun je bil zadnji preizkus pred začetkom spomladanskega dela prvenstva v 1.Gorenjski ligi MNZG.

V 1.polčasu smo bili slabi v posesti žoge. Bili smo zelo dobri pri prehodu iz obrambe v napad. Po polčasu smo vodili z rezultatom 2-0. Tudi gostje so imeli svoje priložnosti, ki pa jih niso izkoristili.

V 2.polčasu so se domači fantje dvignili in odigrali tako kot znajo in zmorejo v vseh fazah tekme. Držali so se navodil trenerja in bili za dobro predstavo nagrajeni še z 2 zadetkoma v gostujoči mreži. Gostje so tudi zadeli iz svoje priložnosti.

Končni rezultat tekme:

NK Triglav Kranj 4-1 NK Olimpija Ljubljana

(Lan Bajželj 2x, Bor Zupančič, Velikovrh Ožbej)

V celoti smo izpolnili pričakovanja pred tekmo in tako uspešno zaključili generalko pred nadaljevanjem prvenstva. S prvenstvom nadaljujemo v nedeljo 31.03.2019 ko gostujemo na Jesenicah. Začetek tekme je ob 10.00 uri