Triglav Cup Kranj Moje karte Mi navijamo za Triglav
Vaša košarica je prazna.

Iz Doba s točko

ROLTEK DOB - NK TRIGLAV 3:3

Kljub začetnemu vodstvu se nogometaši Triglava v Kranj vračajo s točko. Strelec dveh zadetkov Matic Kopač je ob koncu tekme dejal: "Tekma je bila zelo težka. Prve pol ure je bila igra zelo zaspana, brez priložnosti, vendar smo po treh kontra napadih v kratkem času uspeli zadeti trikrat. Ob polčasu smo bili opozorjeni s strani trenerjev, da tekma še ni dobljena. Mislim, da smo se v drugem polčasu preveč povlekli na svojo polovico in pustili Dobu nadzorovati igro. Hitro smo dobili gol, nasprotniki so dobili krila, mi pa smo bili nezbrani in rezultat je bil hitro 3:3 . Imeli smo še priložnosti, da zaključimo tekmo, ampak nismo zadeli. Po tekmi normalno, da nismo bili zadovoljni, saj ko vodiš 3:0, ne moreš biti zadovoljen samo s piko, ampak to je nogomet."

Simon Gregorin 3 : 3 76'

Sodniki: Matković Aleksandar (glavni sodnik), Šumer Žiga (1. pomoč), Burjan Aleksander (2. pomoč)
Delegat: Bole Stojan