Triglav Cup Kranj Moje karte Mi navijamo za Triglav

Jutri proti vodilnim na lestvici

Brez gledalcev na tribunah, a v neposrednem prenosu pred kamerami Sport kluba bomo v Kranju gostili nogometaše moštva Kalcer Radomlje.

"Po težki tekmi z Dobom so naše misli že usmerjene v tekmo z Radomljami. Dobro smo jih analizirali, tako da bomo na njih dobro pripravljeni. Morali bomo biti na najvišjem nivoju v vseh fazah igre, če bomo želeli iztržiti dober rezultat. Verjamem, da bodo fantje sprejeli zahteve in odigrali dobro tekme," je dejal trener orlov Boštjan Miklič pred jutrišnjo tekmo.

Tekma sedemnajstega kola bo ob jutri, 1. maja 2021, ob 16. uri na Stadionu Stanka Mlakarja v Kranju in v neporednem prenosu na Sport klub 1.

Sodniki:               Tkalčič Bojan (glavni sodnik), Benc Uroš (1. pomoč), Lahovič Marcel (2. pomoč)

Delegat:              Dobrun Žiga