Triglav Cup Kranj Moje karte Mi navijamo za Triglav

KONČAN POSTOPEK ZA EVIDENTIRANJE KANDIDATOV

Danes ob 12. uri se je zaključil postopek evidentiranja kandidatov za organe kluba za mandatno obdobje 2021-23. V roku smo prejeli 24 kandidatur za mesta predsednika, podpredsednika, člana upravnega in nadzornega odbora ter disciplinskega razsodišča. Za predsedniško in podpredsedniško mesto se potegujejo po dva kandidata. Za sedem mest v upravnem odboru pa trinajst kandidatov. Za nadzorni svet so prispele tri kandidature, kolikor je tudi mest. Za disciplinsko razsodišče pa kandidirajo štirje, torej eden več od razpisanih mest. Upravni odbor bo zapisnik komisije zadolžene za izvedbo evidentiranja obravnaval predvidoma naslednji četrtek,  6. maja 2021, ko bo tudi že odločal o datum volilne skupščine kluba.

Vsem kandidatom se klub zahvaljuje za angažiranost in pripravljenost podpirati klub.