Mladi Orli gostijo Crveno zvezdo

Konec tedna prinaša enkratne nogometne poslastice

Še preden se bodo na zelenico osrednjega kranjskega nogometnega stadiona podali člani Triglava in Aluminija, klubov Prve lige Telekom Slovenije, bomo v gorenjski prestolnici videli še dva nogometna spektakla. Dan prej, v soboto, bodo meče prekrižali nogometaši kadetskih in mladinskih ekip NK Triglav Kranj in FK Crvena zvezda.

"Lahko rečem, da je prihod kluba evropskega kova kot je Crvena zvezda, za nas velika čast in hkrati potrditev dobrega dela v mladinski nogometni šoli. Vsekakor bosta obe tekmi za nas velik izziv. Cilj je, da se na igrišču pokažemo v najboljši luči. Verjamem, da bodo vsi igralci, ki bodo stopili na igrišče, dali vse od sebe in pokazali vso svoje nogometno znanje," je ob tem dejal Gregor Bergant, vodja nogometne akademije NK Triglav Kranj.

Vabljeni vsi navijači bordo-belih in ljubitelji dobrega nogometa, da si zanimiva obračuna med Kranjčani in Beograjčani v sobotnem popoldnevu ogledate v živo na stadionu v Športnem centru Kranj.

Foto: NK Triglav Kranj