NOGOMETNA ŠOLA ROŽLE

Vodja programa Rožle: Gregor Bergant ( ... )

Otroška nogometna šola je sestavni del nogometnega društva Triglav. Program šole predstavlja prvo področje športnega kriterija mladinskega programa pod imenom nogometna animacija. Osnovne naloge strokovnega dela so navdušiti čim več otrok za nogometno igro, izvajanje vadbe v obliki interesne dejavnosti na šolah, organizirati tekmovanje (prilagojeno posebnostim otroškega nogometa) med šolami ter poskrbeti za izstopajoče posameznike po nogometni nadarjenosti na posebnih skupnih treningih, kjer je to mogoče.

NAVEZAVA NA KLUB

• Preko krožkov in tekem izberemo najboljše fante dveh letnikov programa Rožle in tako sestavljamo novi klubski selekciji U7 in U8
  • preko šolskega leta najperspektivnejši posamezniki (cca 12-15 fantov) ob šolskih treningih dodatno vadijo tudi v klubu
  • ob koncu šolskega leta vse izhodne letnike programa Rožle (vse otroke 2.razreda, ki še niso naši člani) povabimo k vpisu v naš klub