Nogometni klub Triglav Kranj humanitaren

Triglav podprl ekstremni športno-dobrodelni projekt Okrog Slovenije 2019 - za male viteze ekstremista Bogomirja Dolenca

Dalibor

Naš klub še enkrat dokazuje pripravljenost k sodelovanju, ko gre za humanitarno zadevo. Danes so igralci NK Triglava skupaj s trenerjem Tomijem Čabrajo pospremili ekstremista Bogomira Dolenca na 103km pot do Bovca.

Cilj projekta je zbiranje denarnih sredstev za ustanovo Mali vitez. Gre za posameznike, ki so v otroštvu preboleli raka, posledice zdravljenja z operacijami in kemoterapijami pa po svoje čutijo še danes.

Na štartu je Bogomira z dobrimi željami pospremil tudi kranjski župan Matjaž Rakovec.

Tudi Nogometni klub Triglav Kranj želi Bogomiru Dolencu na njegovem podvigu veliko dobrega, obenem pa želimo pozvati vse, ki jim je mar za druge, da se pridružijo njegovem cilju in pomagajo pri zbiranju sredstev.