Vaša košarica je prazna.

4. KROG, 1SKL

Triglav Kranj : Olimpija Ljubljana

Ž.G

V soboto 1.9.2018 se je v Kranju igral 4. krog 1. SKL. Domači Triglav je gostil Ljubljansko Olimpijo. Tekma je bila na sporedu ob 15. uri na umetni travi.

Gostje so povedli že v 1. minuti prvega polčasa, ko je po predložku pred vrata slabo posredoval domač igralec in zadel avto gol. Šok za domačo ekipo. Nato je v 19. minuti Olimpija vodila že z 0:2 a ne za dolgo saj je že 2 minuti kasneje za Triglav zadel svoj prvenec v tej sezoni Marijo Mišič. Rezultat prvega polčasa je ostal 1:2.

V drugem polčasu bi morala domača ekipa še bolj dodati na plin a se to žal ni zgodilo. Gostje so v 56. minuti vodili že s 3:1. Triglavani so nato le nekoliko bolj pritisnili v napad a je posledično ostajalo več prostora za protinapade gostov, ki pa so ponovno zadeli v 74. minuti. Končni rezultat je postavil igralec Triglava Albin Ahmetaj in v 81. minuti zael za končnih 2:4.

Mladi orli bodo novo priložnost za zmago iskali v 5. krogu 1.SKL. V soboto 8.9.2018 bodo gostovali v Radomljah.