Triglav Cup Kranj

Champions trophy Dunaj 2018

Champions trophy u 10

B.O.

V petek se je selekcija uU10 NK Triglav Kranj odpravila na mednarodni turnir na Dunaj. Sodelovalo je 128 klubov, med njimi tudi svetovno znani Liverpool, Juventus, Roma , Atletico Madrid, Benfica, Manchester City itd.

V soboto smo odigrali sedem tekem in sicer z naslednjimi klubi: FC Liverpool (ANG), FK Banik Ostrova (ČEŠ), Komarom (MAD), PAOK (GRČ), SV Wienerberg (AUT), FC Raiffeisen (AUT), SK Breitenfurt (AUT). Dosegli smo 5 zmag in 2 poraza.

V nedeljo pa smo odigrali še šest tekem s klubi: Pogon Szczecin (POL), 1.FC Slovacko (ČEŠ), NK Ivančna Gorica (SLO), Rapid WIen (AUT), BAAP Academia (BIH), SK Sigma Olomouc (ČEŠ). Dosegli smo 2 zmagi, 2 neodločena rezultata in 2 poraza. Skupno smo zasedli solidno 46. mesto. Čestitke fantom za odličen rezultat.

Zavarovalnica Triglav, d.d.