Vaša košarica je prazna.

Kadeti kar dvakrat uspešni

Zmaga proti SK Sturm Graz in Aluminiju

Ž.G

V preteklem tednu je kadetska ekipa Triglava odigrala kar dve tekmi in prav na obeh je bila uspašna.

V torek 9.4. so se mladi orli odpravili na prijateljsko tekmo v Graz, kjer so se pomerili s tamkajšno slovito nogometno šolo. Po odlični predstavi je Triglav slavil visoko zmago. V prvem polčasu je mrežo načel Albin Ahmetaj. V drugem polčasu pa je z dvemi zadetki v polno za končnih 0:3 poskrbel Kristijan Frlic.

V nedeljo 14.4. pa je sledilo nadaljevanje prvenstva. V Kranju se je igral 20. krog, 1.SKL. V goste je prišla ekipa Aluminija, ki je bila v tistem trenutku le točko pred našimi orli. Domača ekipa je bila odločena da točke ostanejo doma in to je pokazal tudi na igrišču.

Že v 13. minuti je domače popeljal v vodstvo Albin Ahmetaj. Do konca prvega polčasa si je Triglav uspel pripraviti še nekaj zrelih priložnosti a so žal ostale neizkoriščene. Vse do 56. minute ko je na 2:0 povišal Benjamin Khodakhah. Pri tem pa je tudi ostalo. Triglav je s to pomembno zmago prehitel Aluminij in že tretjo tekmo za pored ostal ne poražen.

V videu si lahko ogledate nekaj utrinkov iz obeh tekem.