Kadetska ekipa ne počiva

Kar tri prijateljske tekme v osmih dneh

Ž.G.

V zadnjih osmih dneh so kadeti Triglava odigrali kar tri pripravljalne tekme.

Najprej so se pomerili s Celjani v gosteh. Kjer igra v prvem polčasu nikakor ni stekla. Triglav je po počasu zaostajal že 3:0. V nadaljevanju tekme sta v polno zadela Ahmetaj in Gašperin. Kar pa ni bilo dovolj za zmago. Celje : Triglav Kranj 3:2

Sledilo je gostovanje pri sosednjih Domžalah.

V prvem polčasu smo lahko videli odličen tempo in dobro igro obeh ekip. Triglav je povedel v vodstvo z zadetkom Rihtarja. A je še pred odmorom domačim uspelo izenačiti. Na odmor sta ekipi odšli z rezultatom 1:1

V nadaljevanju so Domžale zadele še dvakrat. In tekmo zmagale s 3:1

Na zadnje pa je v Kranj prišel še Bravo

Triglav je že v začetku pokazal večjo željo po zadetku in igri. Kar se je obrestovalo že v prvem polčasu, ko je prvič zadel Kryeziu. V nadaljevanju tekme je bil Kryeziu uspešen še dvakrat. S tem pa je poskrbel za hat-trick in zmago Triglav Kranj : Bravo Publikum 3:0