Triglav Cup Kranj

Nadebudneži v Kranju za pot v Sarajevo!

NK Triglav v soboto organizira kvalifikacijski turnir za nastop na Champions Cupu

Ob ogromnem poudarku, ki ga v NK Triglav Kranj dajemo nogometni akademiji, in zelo vzornim rezultatom, ki jih le-ta dosega, bomo v prihodnje vse več pozornosti namenjali tudi organizaciji turnirjev, ki na enem mestu zberejo najboljše nogometne šole doma in na tujem.

Ena od teh priložnosti bo v soboto 21. aprila, ko se bo v gorenjski prestolnici odvijal kvalifikacijski turnir za nastop na morda celo najmočnejšem mednarodnem turnirju za tako mlade nogometaše, Champions Cupu. Za preboj na zaključni turnir, ki bo letos v Sarajevu, se bo borilo ogromno klubov v starostnih kategorijah do 10 in 12 let, v glavnem delu pa nato nastopajo tako eminentni klubi, kot so Benfica, Roma, Inter, Juventus, Chelsea, Liverpool, Newcastle in še bi lahko naštevali.

Ob koncu tedna bodo torej na sporedu izjemno zanimive tekme nadebudnih mladeničev, zato vljudno vabljeni, da si v živo ogledate tekme, več podrobnosti o turnirju pa lahko zasledite na spletni strani www.triglavcupkranj.si.

Zavarovalnica Triglav, d.d.