Neodločeno

Prijateljska tekma

Maks Džamastagić

V soboto so se mladi orliči letnika 2006 na Brdu pomerili z Žensko nogometno reprezentanco u15 Slovenje.

Orliči so v tekmo krenili odločno in samozavestno , že v prvi minuti so imeli priložnost za zadetek vendar je napadalec poslal žogo čez gol. V nadaljevanju so punce ustvarile ravnotežje in bile enakovredni nasprotnik. Dvakrat so zadele vratnico, toda v polju so bile slabše. Oriči so imeli večina igre žogo v svoji posesti , vendar premalo konkretni za dosego zadetka. Najboljšo je imel napadalec, ki se je v zadnji minuti znašel sam pred vratarko in bil neodločen .Polčas se je končal 0:0.

V drugem polčasu sta trener orličev in trenerka  reprezentance v igro poslala še ostale igralce, ki sta jih imela  na razpolago. Orličem je igra stekla in po lepi akciji povdli 1:0.

Kmalu so tudi prijeli zadetek po napaki obrambnega igralca.za 1:1. To je bil tudi končni rezultat te tekme.

Na tej tekmi se je prestavilo nekaj novih igralcev, ki bodo v spomladanskem delu dobra okrepitev ekipe u13.

V nadaljevanju pričakujemo novo energijo in boljše rezultate.