Pogodbe igralcem rojenim leta 2003

Klub je s štirimi obetavnimi nogometaši podpisal štipendijske pogodbe

Že nekaj let se vodstvo NK Triglav Kranj trudi, da svojim mladim nogometašem ponudi kar najboljše pogoje za delo in razvoj. Rezultati so že vidni, nenazadnje jih ogromno že nastopa na prvoligaški ravni, zato se izvajanje takšnega sistema nadaljuje in celo stopnjuje. Zdaj je NK Triglav Kranj podpisal štipendijske pogodbe s štirimi obetavnimi nogometaši letnika 2003.

Napadalca Žan Bunič in Kristijan Frlic ter branilca Rino Rahmanovič in Jaroš Čadež so podpisali štipendijske pogodbe s kranjskim klubom. To je najboljši pokazatelj, da bordo-beli vlagajo maksimalne napore, da produkti domače nogometne šole ostanejo pod okriljem, tu napredujejo in imajo kar najboljše pogoje za izgradnjo nogometne kariere.

Izbrani nogometaši letnika 2003 pa niso edini, ki jih je doletela tovrstna čast, saj NK Triglav Kranj podobne pogodbe že uvaja tudi v nekaterih ostalih generacijah...

Zavarovalnica Triglav, d.d.