Triglav Cup Kranj
Vaša košarica je prazna.

Predzadnji krog

Maks

Ekipa NK Triglav u14 je odigrala predzadnji krog v Zimski ligi, ki ga organizira NK Radomlje.

V soboto so odigrali proti NK Bilje u 15, ki igrajo v prvi ligi U15 NZS in jih premagali 1:0,    V mrzlem vremenu so orliči začeli zelo dobro , bili prvi polčas aktivneši in nevarnejši za gol nasprotnika. Lepo priložnost si je prigral napadalec , ki je ob zaključku na gol zadel vratarja.

V drugem polčasu je trener opravil nekaj menjal in pokazalo se je za dobro potezo.V 10 minuti je vezni igralec lepo prodrl v kazenski prostor in zopet zadel vratarja .Na odbito žogo je pritekel napadalec in v prazen gol poslal žogo.

Omeniti je potrebno, da je ekipa iz Bilj sprožila samo en strel proti vratom Mesariča.

V četrtek se ekipa odpravlja na 5 dnevne priprave v Umag. Tam bodo odigrali 4 prijateljske tekme