Vaša košarica je prazna.

Slab dan v Murski Soboti za mlade orle

3. Krog 1.SKL

Ž.G

V soboto 25.8.2018 se je v Murski Soboti igral 3. krog 1. SKL. Domača Mura je gostila Kranjski Triglav. Tekma je bila na sporedu ob 17. uri na umetni travi ob stadionu Fazanerija.

V prvem polčasu smo lahko videli izjemno borbenost na terenu za vsako žogo. Triglav je že takoj pokazal veliko željo po zadetku a že v 9. minuti prejel zadetek po hitrem protinapadu igralcev Mure. Do konca polčasa bi se lahko rezultat spremenil še kar nekajkrat a sta bili obe ekipi premalo zbrani pred golom. Ostalo je pri 1:0

V drugem polčasu pa šok za kranjske orle že v začetku in ponovno prejet zadetek že po dveh minutah igre. Mura je vodila že z 2:0 ozračje pa je postajalo vendno bolj naelektreno. Nato pa še rdeči karton za igralca Triglava. Gorenjci se vseeno niso predali in še vedno igrali na vso moč, pri tem pa puščali veliko prostora za protinapade. Da pa to ni bil ravno najboljši dan za našo kadetsko ekipo smo lahko videli še v  78. minuti, ko je bila po slabi podaji vratarju storjena še 11m, ki pa jo je Mura izkoristila in tekmo zaključila z zmago 3:0

Triglav bo skušal nove točke osvojiti že prihodnjo soboto 1.9. na domačem igrišču. Nasproti pa jim bo stala Ljubljanska Olimpija.