Vaša košarica je prazna.

Triglav Kranj : Aluminij

1.SKL, 16. Krog

Ž.G.

V soboto 24.3.2018 se je v Kranju na umetni travi igral zaostali 16. krog v 1. slovenski kadetski ligi. Tokrat je v goste prišel Aluminij, ki je bil v jesenskem delu na domačem terenu boljši od Triglava. Tokrat pa so bili domači orli odločeni, da točke ostanejo v Kranju.

Triglav si je že v prvem polčasu priigral lepo prednost dveh zadetkov z golom Albina Ahmetaja v 15. minuti in Jakoslava Stankovića v 31. minuti. Dobro igro iz prvega počasa so mladi orli uspeli prenesti tudi v nadaljevanje tekme in v 49. minuti je bil rezultat povišan na 3:0 po lepi akciji je zadel Luka Vuković. Že v nasledni minuti, ko so bili gostje še v šoku je nezbranost v obrambi ponovno izkoristil Jakoslav Stanković. Po ugodnem rezultatu 4:0 so se domači prehitro sprostili in takoj je sledila kazen v obliki gola. V 51. minuti je Aluminij znižal na 4:1. Gostje niso imeli več kaj izgubiti zato so iztisnili še zadnje atome moči, kar pa je bilo dovolj za nov zadetek v 59. minuti. S tem pa je bil postavljen tudi končni izid tekme Triglav Kranj : Aluminij 4:2

Nasledno soboto 31.3. bodo naši mladi orli skušali nadaljevati serijo zmag, ko bo v goste prišel Bravo Publikum.