Vaša košarica je prazna.

Triglav U17 : Šenčur U17

Prijateljska tekma

Ž.G.

V sredo 31.1.2018 sta se na prijateljski tekmi pomerili kadetski ekipi Triglav Kranj in Šenčur. Tekma je bila odigrana v večernih urah na umetni travi v Kranju. Domača ekipa Triglava je slavila z visokim rezultatom 6:1. V prvem polčasu so bili za domače uspešni Vuković, Zlatkov, Ahmetaj in Stanković. Rezultat polčasa je bil 4:1. V drugem polčasu je gol za domače orle prispeval še Bizant, v izdihljajih tekme pa je za končnih 6:1 ponovno poskrbel Stanković.

Trener Grobolšek je bil po tekmi zadovoljen z resnim pristopom in dominacijo na igrišču. Še posebej pa je bil vesel napredka pri učinkovitosti napada in obrambe. Prvenstvo se hitro približuje hkrati pa raste tudi forma kadetske ekipe.

V nedeljo 11.2.2018 ekipa odhaja na priprave v Umag, kjer pa imajo naši orli že dogovorjeni tekmi s konkurenti iz 1. SKL. Na prvi dan priprav se bodo pomerili z Bravom, nato pa še v torek 13.2. z Domžalami.