Zelena luč za reflektorje v Kranju!

Pomemben korak k razsvetljavi na stadionu v Kranju

Sreda je prinesla morda celo najbolj pomemben korak k postavitvi razsvetljave na osrednjem kranjskem stadionu! Ob vrhunskem nogometu se bo lahko pod novimi pogoji razvijala tudi rekreativna in vrhunska atletika.

"Občinski svet je soglasno podprl projekt razsvetljave na kranjskem stadionu. Svetniki na čelu s podžupanom Černetom in županom Rakovcem so sprejeli prerazporeditev sredstev in tako omogočili, da se lahko aktivno pristopi h izvedbi projekta. Tako se Kranj postavlja ob bok sodobnim športnim mestom. Ob podpori Ministrstva za izobraževane, znanost in šport ter Nogometne zveze Slovenije pričakujemo sofinanciranje projekta tudi s strani Fundacije za šport. Projekt bo zaključen v roku enega leta, kar bo najlepše darilo ob 100 letnici kluba. Samo želimo si, da bodo novi reflektorji dodatna spodbuda za naše igralce. Iskrena hvala vsem, ki so si vrsto let prizadevali, da bomo končno konkretizirali tako potreben projekt," je dejal predsednik NK Triglav Kranj Beno Fekonja.

Prihodnost je svetla, v slehernem pomenu, zato se je že veselimo!

Foto: NK Triglav Kranj / Sportida.com