Vaša košarica je prazna.

ZMAGA ZA KREPITEV SAMOZAVESTI

Jasmin K.

Ekipa U14 je svojo prvenstveno tekmo odigrala kot gostujoča ekipa na igrišču z umetno travo v Kranju proti ekipi Zarica Kranj.

Naši fantje so prevzeli pobudo na igrišču in poskusili takoj tudi zadeti. Uspešni smo bili v  15. in 16. minuti z dvema zadetkoma Zupančiča in Thalerja. Z dobro predstavo v 1 polčasu smo nadaljevali in povišali prednost zopet preko Zupančiča v 26.minuti. Na začetku 2.polčasa smo preko Klemenčiča dosegli tudi 4 in naš zadnji zadetek na tekmi. Zarica je nato zaostanek znižala za končnih 1-4 v korist Triglava.

Ekipa je bila oslabljena zaradi poškodb, bolezni, kartonov in obveznosti igralcev pri ekipi U15 v 1.Slovenski nogometni ligi-zahod. Nastopilo je 11 igralcev in svoje delo so dobro opravili.