Triglav Cup Kranj Moje karte Mi navijamo za Triglav
Vaša košarica je prazna.

ZMAGA ZA KREPITEV SAMOZAVESTI

Jasmin K.

Ekipa U14 je svojo prvenstveno tekmo odigrala kot gostujoča ekipa na igrišču z umetno travo v Kranju proti ekipi Zarica Kranj.

Naši fantje so prevzeli pobudo na igrišču in poskusili takoj tudi zadeti. Uspešni smo bili v  15. in 16. minuti z dvema zadetkoma Zupančiča in Thalerja. Z dobro predstavo v 1 polčasu smo nadaljevali in povišali prednost zopet preko Zupančiča v 26.minuti. Na začetku 2.polčasa smo preko Klemenčiča dosegli tudi 4 in naš zadnji zadetek na tekmi. Zarica je nato zaostanek znižala za končnih 1-4 v korist Triglava.

Ekipa je bila oslabljena zaradi poškodb, bolezni, kartonov in obveznosti igralcev pri ekipi U15 v 1.Slovenski nogometni ligi-zahod. Nastopilo je 11 igralcev in svoje delo so dobro opravili.