Triglav Cup Kranj Moje karte Mi navijamo za Triglav

Novice NK Triglav

Triglav v skupino za prvaka

S tekmami 15. kroga se zaključuje redni del letos prilagojene izvedbe 2. slovenske nogometne lige. V Kranju smo dobili zadnjega potnika v skupino za..

V torek proti Fužinarjem

15. krog | Kranj, Športni center Kranj |  20.04.2021 ob 16.00  |    Tv Prenos: Sportklub 1   Sodniki: Mertik Bojan (glavni..

Prične se postopek evidentiranja kandidatov za..

POZIV za evidentiranje kandidatov za organe kluba Nogometnega kluba Triglav Kranj za mandatno obdobje 2021 – 2023   Na podlagi 8. alineja 25...

Nazaj na igrišča

Po več kot deset dnevni odsotnosti iz nogometnih zelenic, se v ponedeljek 12.4. 2020, ekipe v programu Slovenija vračajo v trenažni proces. Ekipi..

Aprilska izdaja Triglav magazina

Izšla je nova številka Triglav magazina v kateri si lahko preberete številne intervjuje. Med drugim smo se pogovarjali z Žanom Kumrom, kadetom..

Vrata kluba so odprta

Miroslav Matijaševič kot podpredsednik kluba deluje že polno desetletje, predstavlja stabilnost in preudarnost v klubu. Pod njegovim vodstvom se..

123... 56

Novice selekcij

Točke tudi pri kadetih in mladincih

Za nogometaše Triglava je fantastičen vikend. Potem ko so se člani iz..

Selekcija l.2007 in kako se je začelo

Izbral bom najstarejši dogodek, ki se mi je vtisnil v spomin. Bil je januar ali..

Nov projekt NK Triglava

V času izrednih razmer, ko na televizijah dnevno poročajo o številu umrlih za..
Rožle

Program Rožle - Obvestilo

SPOŠTOVANI STARŠI IN DRAGI ROŽLETKI !   Glede na sprejete sklepe s strani..
U14

U14 kraljuje v ligi U15

Mogoče je naslov nekoliko provokativen, a ekipo sestavljajo igralci U14 letnika..
U14

U14 nadaljuje po zastavljeni smeri

Ekipa U14 je to nedeljo gostila ekipo Bled-Bohinj. Na tokratni tekmi smo bili..
123... 36