Novice NK Triglav

V Umagu še mladinske selekcije

V letošnji zimi se je članska ekipa NK Triglav Kranj kar dvakrat preselila v hrvaški Umag, kjer je zdaj že povsem stara znanka. Zdaj so se tja..

Karamatić okrepil obrambo Triglava!

Na zadnji dan prestopnega roka v Sloveniji je kranjski prvoligaš še dodatno okrepil svoje vrste. V tem obdobju je stroka Triglava realizirala vse..

Remi na gostovanju v Sežani

Pripravljalna tekma, SežanaNK Sežana - NK Triglav Kranj 1:1 (1:1)Udovič NK Triglav Kranj: Arko, Rogelj, Mlakar, Arh-Česen, Kumer, Udovič,..

Dončić: Igralci morajo biti pod pritiskom!

V sredo zjutraj se je člasnka ekipa NK Triglav Kranj znova odpravila v hrvaški Umag, kjer bo imela bazo vse do sobote. Še isti dan so se bordo-beli..

Dončić: Potrditev, da smo lahko na vrhunski..

Z dvema ponedeljkovima treningoma bodo nogometaši članske ekipe vstopili v nov delovni teden. Ob tem bo opravljena tudi analiza tekme na Dunaju,..

Tijanič: Zadovoljni, a stremimo k napredku