Novice NK Triglav

Veliki intervju: Vlado Šmit

Vlado, konec je prvega dela sezone. Triglav zaseda sedmo mesto in ima 20 točk. Ste s tem zadovoljni, bi lahko bolje, nenazadnje pa verjetno tudi..

G. Brkić: Obdobje lepih stvari!

V devetem kolu aktualne sezone je Goran Brkić prvič zaigral v dresu Triglava. Ljubljanska Olimpija ga je do konca prvega dela sezone posodila v..

VIDEO: Tekma, ki se ne sme več ponoviti

Prva liga Telekom Slovenije, 20. kolo NK Aluminij – NK Triglav Kranj 8:1 (4:0) 1:0 Klepač (7.), 2:0 Leko (16.), 3:0 Leko (21.), 4:0 Mertelj..

Stojanovič: Odlična izkušnja v FC Venezia

V minulih dneh je nogometna šola NK Triglav Kranj prejela novo potrditev dobrega in načrtnega dela z mladimi nogometaši. Italijanski klub FC..

Arko: Zmaga je cilj tudi v Kidričevem

Kranjski Triglav je še drugič zapored slavil na gostovanju v Ljudskem vrtu, zdaj pa je nanizal že tretjo zaporedno tekmo brez poraza v hramu..

VIDEO: Triglav znova zmagal v Mariboru!

Prva liga Telekom Slovenije, 19. kolo NK Maribor – NK Triglav Kranj 0:2 (0:2) Petric 28., G. Brkić 38.   NK Triglav Kranj: Arko, Rogelj,..

123... 32

Novice selekcij

U09