Triglav Cup Kranj Moje karte Mi navijamo za Triglav

Novice NK Triglav

Koronavirus posega v razpored tekmovanja

Širjenje zaznanih okužb s COVID-19 je poseglo tudi v koledar tekem članske zasedbe NK Triglav Kranj. Tokratni teden bo minil brez uradne tekme za..

Klubi 2.SNL z enotnim stališčem o nadaljevanju..

V  klubih  2. slovenske  nogometne  lige  z zaskrbljenostjo spremljamo  vedno  večji  porast okužb z  novim virusom COVID-19. V sklopu tega..

Triglav poražen pri Dravi, sledi Celje

Kranjski Triglav je v 12. kolu 2. SNL gostoval v Zavrču, kjer v tem obdobju svoje domače tekme gosti NK Drava Ptuj. Bordo-beli so na gostovanje..

Livančić: Lahko spišemo zelo uspešno zgodbo!

Tony Livančić je ena od okrepitev Triglava v zadnjem prestopnem roku. 25-letnik, sicer rojen v Švici, a s hrvaškim potnim listom, je v karieri med..

Gajser: Imamo dobitno kombinacijo!

Mesec oktober je povsem obarvan v bordo in belo barvo! Člansk zasedba NK Triglav Kranj je v aktualnem mesecu odigrala tri srečanja in vse tri..

VIDEO: Triglav doma ugnal Brda

2. SNL, Kranj NK Triglav Kranj – NK Brda 4:2 (2:0Livančić 34, 38., Čeh 78., Kumer 88./11-m; Vodeb 58./11-m., Merlin 86.   NK Triglav Kranj..

123... 53