Triglav Cup Kranj Moje karte Mi navijamo za Triglav

Novice NK Triglav

Sklic skupščine prestavljen, poslovanje..

UO NK Triglav je sklenil zaradi prekinitve športnih aktivnosti kot posledice epidemije COVID-19 podaljšati rok za volilno skupščino za 90 dni;..

Božični intervju: Žan Rogelj

Žan Rogelj je šolski primer nogometaša, ki ga želi vzgojiti sleherna nogometna šola v Sloveniji, v Evropi ali na svetu. Kranjčan se je učil v..

TRIGLAV PREKINIL POGODBO Z DAMJANOM GAJSERJEM

Damjanu Gajserju lahko pripišemo izjemno visoke strokovne standarde, ki jih je uvedel v svoje delo. Zato se mu zahvaljujemo za njegov trud in..

2. SNL se bo nadaljevala leta 2021

Vseh 16 klubov 2. SNL je prisostvovalo koordinaciji z deležniki, ki so vključeni v delovanje v sezoni 2020/2021. S strani NZS so bili prisotni..

Koronavirus posega v razpored tekmovanja

Širjenje zaznanih okužb s COVID-19 je poseglo tudi v koledar tekem članske zasedbe NK Triglav Kranj. Tokratni teden bo minil brez uradne tekme za..

Klubi 2.SNL z enotnim stališčem o nadaljevanju..

V  klubih  2. slovenske  nogometne  lige  z zaskrbljenostjo spremljamo  vedno  večji  porast okužb z  novim virusom COVID-19. V sklopu tega..

123... 54

Novice selekcij

Rožle

Program Rožle - Obvestilo

SPOŠTOVANI STARŠI IN DRAGI ROŽLETKI !   Glede na sprejete sklepe s strani..
U14

U14 kraljuje v ligi U15

Mogoče je naslov nekoliko provokativen, a ekipo sestavljajo igralci U14 letnika..
U14

U14 nadaljuje po zastavljeni smeri

Ekipa U14 je to nedeljo gostila ekipo Bled-Bohinj. Na tokratni tekmi smo bili..
U15

U15 s polnim izkupičkom iz Jesenic

Ekipa U15 je odigrala v soboto prvenstveno tekmo v gosteh proti Jesenicam in..
U11

U11 uspešna v ligi MNZG U12

Ekipa U11A, ki v letošnji sezoni nastopa v ligi U12, je danes odigrala že..
U12

MINIMASTERS 2020/21

Selekcija U12A tudi v tej sezoni nastopa v tekmovanju Minimasters 2020/21, kjer..
123... 36