NOVICE

Vsakič pred in po domači tekmi vas čaka pester, zabavni in kulturni program. Že ta petek boste ob bogatem glasbenem programu uživali ob degustaciji kranjskih klobas. Vljudno vabljeni.

Nogometni dan 2021 je uspel. Obiskalo ga je več kot sedemsto ljudi, ki so lahko pred večerno tekmo med Triglavom in Dobom spremljali pester in zabaven program. Strokovni delavci kluba so prejeli plakete in priznanja, svojo prvo razstavo je na ogled postavila Triglav galerija, mlada moštva pa so se imela možnost pomeriti na glavnem igrišču. Za glasbo je poskrbel duo Bečo in Nejc,

Na družbenih omrežjih bomo v naslednjih dneh objavljali tudi fotografije, ki so nastale na tem edinstvenem dogodku.

Selektor slovenske nogometne reprezentance Matjaž Kek je predstavil seznam nogometašev, na katere bo računal na prihajajočih tekmah v kvalifikacijah za svetovno prvenstvo 2022 proti Malti v gosteh in v Mariboru proti Rusiji.

Nogometni klub Triglav Kranj ključ do uspeha igranja na najvišjih nivojih mladinskega nogometa najde pri uspešnem sodelovanju z drugimi klubi na Gorenjskem. Pri tem že vrsto let še posebej uspešno partnerstvo goji s klubi iz Škofje Loke in Lesc. Letošnje poletje je to partnerstvo še nadgrajeno z NK Savo drugim, največjim klubom v mestni občini Kranj. Prestopni rok je zaključen. Prvi koraki so narejeni.

Športni center Kranj je bogatejši za Triglav galerijo, ki na ogled postavlja vrhunska fotografska dela različnih avtorjev. Galerijo je ob spremstvu nogometašev članskega moštva namenu predal predsednik kluba Franjo Radikovič. Ta je ob tem dejal, da klub korak za korakom širi svoje aktivnosti na vseh področjih delovanja.

V naslednjih tednih si lahko ogledate fotografije nogometašev prvega moštva. Objektivi so jih lovili na tekmah, treningih in drugih aktivnostih.

NK TRIGLAV Kranj, Športni center Kranj, Partizanska cesta 37, 4000 Kranj © 2021